Juwelen

Zahl der Lose: 34

Ezüst Ag. függő citrinkő és türkiz díszítéssel. / Silver pendant with citrin and turqoise 9,3g
19012.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1872-1902 Aranyozott ezüst (Ag) nyakkendőtű méhecske formájú, gyöngyházzal, rubinnal és opállal díszített végződéssel, monarchiabeli behozatali jeggyel / Gold plated silver tie pin with nacre, ruby and opal on its bee shaped ending, 6,5cm, 1,3gr
19013.

1872-1902 Aranyozott ezüst (Ag) nyakkendőtű méhecske formájú, gyöngyházzal, rubinnal és opállal díszített végződéssel, monarchiabeli behozatali jeggyel /
Gold plated silver tie pin with nacre, ruby and opal on its bee shaped ending, 6,5cm, 1,3gr

Rufpreis:
6 000 HUF
Ezüst gyűrű (Ag) sárkány díszítéssel, jelzett, mérete: 58, nettó: 10,1 g
19014.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ezüst (Ag.) mandzsettagomb kő berakással, jelzett, bruttó: 22 g
19015.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ezüst (Ag.) mandzsettagomb, jelzett, nettó:5 g
19016.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ezüst (Ag) ékszertartó, tetején zománcozott arab felirattal, jelzett / Silver jewelery box 28,6 g, 2x4 cm
19017.

Ezüst (Ag) ékszertartó, tetején zománcozott arab felirattal, jelzett /
Silver jewelery box 28,6 g, 2x4 cm

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Gazdagon díszített ezüst (Ag) pecséthenger, féldrágakő, mindegyik oldalán arab felirattal, bruttó: 10g, 3 cm / Silver cylinder seal
19018.

Gazdagon díszített ezüst (Ag) pecséthenger, féldrágakő, mindegyik oldalán arab felirattal, bruttó: 10g, 3 cm /
Silver cylinder seal

Rufpreis:
5 000 HUF
9
Szecessziós cigarettatárca, ezüst(Ag), virág és növény motívumokkal díszítve, kék zománc berakással, jelzés nélkül, 11,5×8 cm, Nettó: 144g / Very nice silver(Ag) cigarette case with flower motives 144g
19019.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
XX. sz eleje Ezüst (Ag) női cigarettatárca 0,900-as tisztaságú, LR mesterjeggyel, belül aranyozott / cca 1900 Silver womens cigarette holder. 0,900 fineness, with LR makers mark, gold plated inside 92,2 g
19020.

XX. sz eleje Ezüst (Ag) női cigarettatárca 0,900-as tisztaságú, "LR" mesterjeggyel, belül aranyozott /
cca 1900 Silver womens cigarette holder. 0,900 fineness, with "LR" makers mark, gold plated inside 92,2 g

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Ezüst (Ag) cigarettatárca / Silver cigarette box 98g
19021.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
1872-1922 Ezüst (Ag) púdertartó, bécsi, 800-as tisztaságú, monarchiabeli jelzéssel, fém betéttel / Silver powder box with 800 fineness Viennese hallmark, inside metal, 6,5x5cm, br: 51,1gr
19022.

1872-1922 Ezüst (Ag) púdertartó, bécsi, 800-as tisztaságú, monarchiabeli jelzéssel, fém betéttel /
Silver powder box with 800 fineness Viennese hallmark, inside metal, 6,5x5cm, br: 51,1gr

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1940 800-as tisztaságjelű ezüst (Ag) horgolt láncszemes színházi táska fekete bakelitdíszítéssel (kis sérüléssel) / Silver women`s theater bag with bakelite decoration (with minor fault) br 180gr, 18x16cm
19023.

cca 1940 800-as tisztaságjelű ezüst (Ag) horgolt láncszemes színházi táska fekete bakelitdíszítéssel (kis sérüléssel) /
Silver women`s theater bag with bakelite decoration (with minor fault) br 180gr, 18x16cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF