https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 28

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12926.

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Az 1868-as hasonmás kiadása 1982-ben. Helikon, eredeti papír dobozában
12927.

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Az 1868-as hasonmás kiadása 1982-ben. Helikon, eredeti papír dobozában

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Cholnoky: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 55 melléktérkép. Bp., 1929 Győző Andor.
12928.

Cholnoky: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 55 melléktérkép. Bp., 1929 Győző Andor.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben
12929.

Erdély. Kiadja a Magyar Történelmi Társulat. (Szerk.: Deér József) Bp., 1940, Athenaeum. A 4 térképmellékletből egy hiányzik. Egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok. Budapest 1997. Egyetem Nyomda. Szelényi Károly fotós dedikálásával.
12930.

Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok. Budapest 1997. Egyetem Nyomda. Szelényi Károly fotós dedikálásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Budapest (1931), Bp. Székesfőv. Idegenforg. Hiv. öt nyelvű kiadványa. Zsinórral átfűzött, kiadói papírborítékban. Kefe levonat. Csánky Dénes akvarelljeivel.
12931.

Budapest (1931), Bp. Székesfőv. Idegenforg. Hiv. öt nyelvű kiadványa. Zsinórral átfűzött, kiadói papírborítékban. Kefe levonat. Csánky Dénes akvarelljeivel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
A Pesti Hirlap könyvtára: A Föld és lakói. 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva. Bp, 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben (a gerincen az aranyozás kopott, egyébként kiváló állapotban)
12932.

A Pesti Hirlap könyvtára: A Föld és lakói. 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva. Bp, 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben (a gerincen az aranyozás kopott, egyébként kiváló állapotban)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
4
Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva
12933.

Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Kapitány Kálmán: Merán és Arkó 1 vasúti térképpel, Tirol térképével. Bp., 1903. Lampel. 35p. Borító elvált
12934.

Kapitány Kálmán: Merán és Arkó 1 vasúti térképpel, Tirol térképével. Bp., 1903. Lampel. 35p. Borító elvált

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
cca 1940 B. Mátéka: My little guide through Budapest and its environs. Bp. Cserépfalvi. 188p.
12935.

cca 1940 B. Mátéka: My little guide through Budapest and its environs. Bp. Cserépfalvi. 188p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
2
Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura
12936.

Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban / Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
12937.

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /
Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse