https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 13

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben
11995.

Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
6
Stella receptkönyv. [1935], 30p.
11996.

Stella receptkönyv. [1935], 30p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Sárosi Béla: Házi cukrászat és befőttek könyve. Bp., én. Globus. Erősen megviselt állapotban
11997.

Sárosi Béla: Házi cukrászat és befőttek könyve. Bp., én. Globus. Erősen megviselt állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
4
Szakács könyvek 4 db:Örmény konyha, Somogy régi ételei, Saláták savanyúságok, Válogatott receptjeink
11998.

Szakács könyvek 4 db:Örmény konyha, Somogy régi ételei, Saláták savanyúságok, Válogatott receptjeink

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
1
5db szakácskönyv: Magyar házi gazdasszony, Hazai ízek, falusi ünnepek, Finn konyha, A család szakácskönyve, 99 egytálétel
11999.

5db szakácskönyv: Magyar házi gazdasszony, Hazai ízek, falusi ünnepek, Finn konyha, A család szakácskönyve, 99 egytálétel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Ragyogó szakácskönyv. + Váncza - a mi süteményes könyvünk. 2 db szakácskönyv javításra szoruló kötéssel
12000.

Ragyogó szakácskönyv. + Váncza - a mi süteményes könyvünk. 2 db szakácskönyv javításra szoruló kötéssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.
12001.

Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
A Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet Közleményei: Szőlészet és borászat vol. 1; Szőlő- és gyümölcstermesztés vol. VI. Bp., 1970/1976
12002.

A Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet Közleményei: Szőlészet és borászat vol. 1; Szőlő- és gyümölcstermesztés vol. VI. Bp., 1970/1976

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal / Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page
12003.

Johannes Böttner: Gartenbuch für Anfänger. 671 Abbildungen im Text und einer Standort-Tabelle der beliebtesten Blumen. Frankfurt a. O., 1922, Verlagsanstalt Trowitzsch u. Sohn. Kiadói félvászon kötésben, illusztrációkkal, az előzéklapon és címlapon beírásokkal /
Original half-linen binding, illustrated, notes on flyleaf and title page

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva
12004.

Ízek Magyarországon. Gasztronómiai kalandozások. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, sérült védőborítóval, gazdagon illusztrálva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva / In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
12005.

Ungarische Gaumenfreuden. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva / In linen binding and dust jacket, with lots of pictures
12006.

Tastes in Hungary. Gastronomical adventures. Bp., é.n., Folium. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrálva /
In linen binding and dust jacket, with lots of pictures

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse