Porzellan

Zahl der Lose: 167

Hollóházi jelzéssel ellátott virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 37 cm
11564.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
Hollóházi jelzéssel ellátott A Polgári Védelem Jubileumi versenyének megyei döntőjén elért II. helyezést elért Műszaki Mentő Szakasz porcelán serleg 28 cm
11565.

Hollóházi jelzéssel ellátott "A Polgári Védelem Jubileumi versenyének megyei döntőjén elért II. helyezést elért Műszaki Mentő Szakasz" porcelán serleg 28 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
Jelzett Hollóházi rózsás porcelán bonbonier / Hollóház porcelain bonbonniere 9x6x3cm
11566.

Jelzett Hollóházi rózsás porcelán bonbonier /
Hollóház porcelain bonbonniere 9x6x3cm

Rufpreis:
2 000 HUF
Szász Endre által tervezett kézzel aranyozott jelzett Hollóházi porcelán váza 20cm magas / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware vase
11567.

Gelöscht
Nagyméretű sorszámozott Hollóházi porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 32cm
11568.

Rufpreis:
2 000 HUF
Virágokkal díszített Hollóházi porcelán tojás / Hollóházi chinaware egg 6x8cm
11569.

Rufpreis:
1 600 HUF
Jelzett Hollóházi asztali porcelán cigaretta-készlet: gyufa-, cigaretta- és hamutartó
11570.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,05
4,41
2db jelzett Hollóházi BVSC-s porcelán emléktárgy
11571.

Rufpreis:
800 HUF
11572.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán hamutartó / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware ashtray 17 cm
11573.

Rufpreis:
3 000 HUF
11574.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
21 darabos komplett jelzett Hollóházi porcelán teás és süteményes készlet: 6tányér, 6 csésze alátét,, 6 csésze, 1 kancsó, 1 cukortartó, 1 tejkiöntő
11575.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF