Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 78

Ausztria 2004. 20EUR Ag "Admiral Wilhelm von Tegetthoff" T:PP patina Austria 2004. 20 Euro Ag "Admiral Wilhelm von Tegetthoff" C:PP patina
33480.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ausztria DN "Szent Flórián Apátság" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában. Szign.:FM (11,20g/0.925/30mm) T:PP, enyhe ködösödés Austria ND "Augustiner-Chorherrenstift St. Florian" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule. Sign.:FM (11,20g/0.925/30mm) C:PP, slightly hazy
33481.

Ausztria DN "Szent Flórián Apátság" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában. Szign.:FM (11,20g/0.925/30mm) T:PP, enyhe ködösödés
Austria ND "Augustiner-Chorherrenstift St. Florian" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule. Sign.:FM (11,20g/0.925/30mm) C:PP, slightly hazy

Rufpreis:
4 000 HUF

Belgium 1886. "Zang-Harmonie-Fanfare-Symphonie - International Festival Juli-Augustus 1886 / Stad Antwerpen (Ének-Harmónia-Fanfár-Szimfónia - Nemzetközi Fesztivál 1886. július-augusztus / Antwerpen városa)" bronz emlékérem (66mm) T:XF több ph., patina Belgium 1886. "Zang-Harmonie-Fanfare-Symphonie - International Festival Juli-Augustus 1886 / Stad Antwerpen (Singing-Harmony-Fanfare-Symphony - International Festival July-August 1886 / City of Antwerp)" bronze medallion (66mm) C:XF multiple edge errors, patina
33482.

Belgium 1886. "Zang-Harmonie-Fanfare-Symphonie - International Festival Juli-Augustus 1886 / Stad Antwerpen (Ének-Harmónia-Fanfár-Szimfónia - Nemzetközi Fesztivál 1886. július-augusztus / Antwerpen városa)" bronz emlékérem (66mm) T:XF több ph., patina
Belgium 1886. "Zang-Harmonie-Fanfare-Symphonie - International Festival Juli-Augustus 1886 / Stad Antwerpen (Singing-Harmony-Fanfare-Symphony - International Festival July-August 1886 / City of Antwerp)" bronze medallion (66mm) C:XF multiple edge errors, patina

Rufpreis:
5 000 HUF

Belgium 1981. "50 Olimpia" sárgarézzel bevont acél emlékérmek (12xklf) lezárt fóliatokban (30mm) T:AU, patina Belgium 1981. "50 Olympics" brass plated steel commemorative medallion (12xdiff) in foil case (30mm) C:AU, patina
33483.

Belgium 1981. "50 Olimpia" sárgarézzel bevont acél emlékérmek (12xklf) lezárt fóliatokban (30mm) T:AU, patina
Belgium 1981. "50 Olympics" brass plated steel commemorative medallion (12xdiff) in foil case (30mm) C:AU, patina

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

33484.

Rufpreis:
1 000 HUF

33485.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chile DN "Congreso Nacional Senado / Republica de Chile" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (63x53mm) T:AU
33486.

Rufpreis:
1 600 HUF

33487.

Rufpreis:
1 600 HUF

Franciaország 1860. "Jerome herceg / Született 1784 - Meghalt 1860. június 24." kétoldalas sárgaréz emlékérem (14,5mm) T:XF, fülnyom France 1860. "Prince Jerome / Né en 1784 - Mort le 24 juin 1860" two-sided brass commemorative medallion (14,5mm) C:XF, earmark
33488.

Franciaország 1860. "Jerome herceg / Született 1784 - Meghalt 1860. június 24." kétoldalas sárgaréz emlékérem (14,5mm) T:XF, fülnyom
France 1860. "Prince Jerome / Né en 1784 - Mort le 24 juin 1860" two-sided brass commemorative medallion (14,5mm) C:XF, earmark

Rufpreis:
2 000 HUF

Franciaország 1959. "Száz éve született Jean Jaurés" kétoldalas bronz emlékérem (67mm) T:AU France 1959. "100th anniversary of the birth of Jean Jaurés" bronz commemorative medal (67mm) C:AU
33489.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franciaország 2001. "Notre-Dame de Lourdes (Lourdes-i Szűzanya szentélye)" kétoldalas sárgaréz emlékérem a felszentelés 100. évfordulója alkalmából (34mm) T:AU France 2001. "Notre-Dame de Lourdes (Sanctuary of Our Lady of Lourdes)" two-sided brass commemorative medal on the occasion of the 100th anniversary of the consecration (34mm) C:AU
33490.

Franciaország 2001. "Notre-Dame de Lourdes (Lourdes-i Szűzanya szentélye)" kétoldalas sárgaréz emlékérem a felszentelés 100. évfordulója alkalmából (34mm) T:AU
France 2001. "Notre-Dame de Lourdes (Sanctuary of Our Lady of Lourdes)" two-sided brass commemorative medal on the occasion of the 100th anniversary of the consecration (34mm) C:AU

Rufpreis:
2 400 HUF

33491.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF