Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2964858
31616
500
24000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Búza Barna (1920-2010) 1975. "Béke és barátság " nagyméretű egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (140x315x10mm) T:AU A legnagyobb magyarországi plakett.
3230166
31617
500
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés " peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,58g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 3224172
31618
500
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest " jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo BP8
3410189
31619
500
14000
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői " bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF
3264261
31620
500
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
3134644
31621
500
Numismatik
Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen " peremén jelzett Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:AU
3404162
31622
500
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján " bronz emlékérem kapszulában T:UNC
3370953
31623
500
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
3370954
31624
500
Numismatik
3408177
31625
500
13000
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa " + "Kiskunhalas - Csipkeház " + "Mezőkövesd " kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem szett (~17g/0.925/32mm), közös "ÁPV" műanyag tokban T:AU (eredetileg PP), sérült tok, szétnyílik 3186344
31626
500
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen " kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1 3191270
31627
500
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF