Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

Vincze Dénes (1924-1972) DN "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF / Hungary ND "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" double-sided bronze commemorative medallion (51mm) C:AU,XF
31760.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots
31761.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok
Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
31762.

Rufpreis:
4 000 HUF

2001. "Hungária Biztosító Rt. - Az Allianz Csoport tagja / 15 éves a Hungária Biztosító Zrt. - Alapítva 1986" jelzett Ag emlékérem, kapszulában (31,23g/0.925/42,5mm) T:PP
31763.

Rufpreis:
12 000 HUF

2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31764.

Rufpreis:
1 400 HUF

31765.

Rufpreis:
4 000 HUF

2006-2016. "Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" bronz emlékérem névre szólóan gravírozva, díszdobozban (2db) (66mm) T:AU
31766.

Rufpreis:
4 000 HUF

31767.

Rufpreis:
5 000 HUF

2006. "Magyar Vasút 1846-2006 / 160 éve a haladás szolgálatában MÁV" kétoldalas aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:AU
31768.

Rufpreis:
2 000 HUF

2010 I. Géza (1074-1077) Denár mintájára készült Ag utánveret emlékérem "MÉE-Vác" felirattal, tanúsítvánnyal (0,77g/0.900) T:UNC
31769.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

2010. "5 éves az Astellas Pharma" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (11.98g/0.999/29,5mm) T:PP 2010. "5 astellas - Leading Light for Life / Astellas 5th year anniversary" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (11.98g/0.999/29,5mm) C:PP
31770.

2010. "5 éves az Astellas Pharma" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (11.98g/0.999/29,5mm) T:PP
2010. "5 astellas - Leading Light for Life / Astellas 5th year anniversary" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (11.98g/0.999/29,5mm) C:PP

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

2010. Aba Sámuel 1041-1044. Denár mintájára készült Ag emlékérem "ABASÁR-MÉE" feliratú hátlappal (0,91g) T:AU
31771.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF