Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3404768
31688
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár - 1939 - 1989 / Magyaróvár - Moson - Lucsony " Ag emlékérem (35,62g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) 3404144
31689
500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár - 1939 - 1989 / Magyaróvár - Moson - Lucsony " bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
3367351
31690
500
13000
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója " jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,46g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
3410168
31691
500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina 3367276
31692
500
13000
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István " jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
3409246
31693
500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. - Első magyar pénz / Hungarian Conquest 1100th Anniversary - Hungarian Foreign Trade Bank Ltd. - The First Hungarian Coin " kétoldalas, részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, magyar és angol nyelvű ismertető füzetkével (31,02g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), patina 3409901
31694
500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére - Nyék, Megyer, Kürt, Gyarmat, Tarján, Jenő, Kér, Keszi, Örs, Varsány, Székely / Vérszerződés " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC 3409905
31695
500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Álmos áldozata " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC 3409904
31696
500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC 3409895
31697
500
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal, kapszulában (42,5mm) T:UNC 3224135
31698
500
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975 " kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (97mm) T:UNC 3403728
31699
500
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Művészeti és Propaganda Iroda Miskolc " kétoldalas, öntött bronz plakett (~100mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF