Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár - 1939 - 1989 / Magyaróvár - Moson - Lucsony" Ag emlékérem (35,62g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31688.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár - 1939 - 1989 / Magyaróvár - Moson - Lucsony" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31689.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,46g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31690.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31691.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31.1g/0.925/42.5mm) T:PP
31692.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás 1100. évfordulójára - Magyar Külkereskedelmi Bank Rt. - Első magyar pénz / Hungarian Conquest 1100th Anniversary - Hungarian Foreign Trade Bank Ltd. - The First Hungarian Coin" kétoldalas, részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, magyar és angol nyelvű ismertető füzetkével (31,02g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP), patina
31693.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére - Nyék, Megyer, Kürt, Gyarmat, Tarján, Jenő, Kér, Keszi, Örs, Varsány, Székely / Vérszerződés" kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31694.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Álmos áldozata" kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31695.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem" kétoldalas bronzozott Cu emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31696.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae" kétoldalas bronzozott Cu emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal, kapszulában (42,5mm) T:UNC
31697.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1975. "A Szocialista Magyar Gyógyszerellátásért 1950-1975" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (97mm) T:UNC
31698.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Művészeti és Propaganda Iroda Miskolc" kétoldalas, öntött bronz plakett (~100mm) T:AU
31699.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF