Notgeld aus Papier und Metall Zahl der Lose: 246
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3315796
30476
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
DN "Diósgyőri Fogyasztási Szövetkezet - Tej" sárgaréz tejbárca T:XF, patina
3407707
30477
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország (?) DN(~15. század (?)) "IHS / KPS " kétoldalas bronz vallási zseton T:F, patina France (?) ND(~15th century (?)) "IHS / KPS " two-sided bronze religion token C:F, patina
3405268
30478
500
4400
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország DN Párizs "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25 " kétoldalas sárgaréz reklám zseton (24mm) T:XF France ND Paris "HOMMAGE A L'INVENTEUR / CRAYON MENGIN 20 Cs- LE CRAYON Fg St MARTIN 25 " two-sided brass advertising token (24mm) C:XF
3316908
30479
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország 1937. "Republique Francaise / Telephones Publics PTT" Cu-Ni + Zn (2xklf) telefon zseton (18mm) T:VF, kis korrózió France 1937. "Republique Francaise / Telephones Publics PTT" Cu-Ni + Zn (2xdiff) telephone token (18mm) C:VF, small corrosion
3316899
30480
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország 1937. "Republique Francaise / Telephones Publics PTT" Cu-Ni telefon zseton (18mm) + DN "B - PTT" fém telefon zseton (27,5mm) T:VF France 1937. "Republique Francaise / Telephones Publics PTT" Cu-Ni telephone token (18mm) + ND "B - PTT" metal telephone token (27,5mm) C:VF
3405220
30481
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Franciaország DN(1902-1937) "30c A CONSOMMER / DÉPOSE " kétoldalas ezüstözött bronz zseton (18,5mm) + Olaszország DN "10c VALORE IN COSUMAZIONE / STREGON " kétoldalas ezüstözött bronz zseton (30mm) T:VF, ezüstözés kopás France ND(1902-1937) "30c A CONSOMMER / DÉPOSE " two-sided silver plated bronze token (18,5mm) + Olaszország DN "10c VALORE IN COSUMAZIONE / STREGON " two-sided silver plated bronze token (30mm) C:VF, silver plate worn 3402763
30482
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Fülöp-szigetek / Cebu tartomány 1941. 1P helyi pénz / szükségpénz + DN(1969) 1P + 1966. "50 éves a Fülöp-szigeteki Nemzeti Bank " egyoldalas reklámpénz (2x) T:AU,VG Philippines / Province of Cebu 1941. 1 Peso local money / necessity money (notgeld) + ND(1969) 1 Piso + 1966. "50th Anniversary of the National Bank of the Philippines " one-sided advertising money C:AU,VG Krause P#S215, P#142 3406866
30483
500
40000
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Horvátország / Olasz megszállás 1941-1943 Szebenikó 2L sárgaréz "Stabilimento di Sebenico " helyipénz / szükségpénz T:XF,VF, patina Croatia / Italian occupation 1941-1943 Šibenik 2 Lire brass "Stabilimento di Sebenico " local money / necessity money (notgeld) C:XF,VF, patina Ref.:Tokens of the Countries of Former Yugoslavia:Mandic To#HR87.6
3151613
30484
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Izrael 1953-1966. Telefon bárca (Asimon) (6xklf) T:XF Israel 1953-1966. Telephone token (Asimon) (6xdiff) C:XF
3351656
30485
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kanada 1957. 12c "UPU Nemzetközi Válaszdíjszelvény" (5x) T:AU Canada 1957. 12 Cents "UPU International Reply Coupon" (5x) C:AU
3370637
30486
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kanada 1989. 10c + 25c + 1$ (2x) "Canadian Tire " bónusz kupon T:F-VG, szakadás, egyiken lyukak Canada 1989. 10 Cents + 25 Cents + 1 Dollar (2x) "Canadian Tire " bonus coupon C:F-VG, holes
3317472
30487
500
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Kanada DN(1967) "A kanadai konföderáció századik évfordulója" brass emlékérem (32mm) + DN(1975) Kanada miniszterelnökei "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass bevonatú Zn Shell promóciós olaj zseton (32mm) T:VF, bevonat kopás Canada ND(1967) "Centennial of Canadian Confederation" brass commemorative medallion (32mm) + ND(1975) Prime Ministers of Canada "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass plated Zn Shell promotional oil token (32mm) C:VF, plated worn
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF