Werbungen Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3402741
17539
500
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (pillangók), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Butterflies), in album sheets
3402743
17540
500
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e... ?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know... ?"), in album sheets
3403862
17541
500
Advertisement
1926 FB jelű 0,25-33 lóerős váltakozóáramú mótorok. Ganz-féle Villamossági Rt. Budapest I/1. sz. katalógus, árjegyzék. Bp., Révai-ny., 48 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. 3404006
17542
500
Advertisement
cca 1914 "Minden más vizet túlszárnyal!", Borszéki gyógyborvíz számolócédula 3403995
17543
500
2200
Advertisement
cca 1910 Konsitzky György fűszerkereskedése a Fehér Kutyához, Szolnok, díszes szecessziós számolócédula, kis sérüléssel. 3403997
17544
500
2200
Advertisement
cca 1910 Seffer Antal sporteszközök és kötélgyártó-telepe számolócédula 3403999
17545
500
2200
Advertisement
cca 1900 Sigmund József első sport egyenruházati cikkek különleges raktára reklám, sh., 15x11 cm 3404001
17546
500
Advertisement
cca 1920 Bonyhádi csemege teavaj számolócédula 3404004
17547
500
Advertisement
cca 1900 Világ politikai napilap számolócédula
3403991
17548
500
Advertisement
cca 1910 Baronet likőrök Budapest számolócédula
3403993
17549
500
Advertisement
cca 1910 Bittó Rezső Kolozsvár angol férfi divat különlegességek számolócédula
3403972
17550
500
Advertisement
cca 1910 Bakos József festék-, háztartási és vegyészeti cikkek kereskedése számolócédula
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF