Werbungen

Zahl der Lose: 218

17539.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e... ?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know... ?"), in album sheets
17540.

Rufpreis:
5 000 HUF

1926 FB jelű 0,25-33 lóerős váltakozóáramú mótorok. Ganz-féle Villamossági Rt. Budapest I/1. sz. katalógus, árjegyzék. Bp., Révai-ny., 48 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
17541.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1914 "Minden más vizet túlszárnyal!", Borszéki gyógyborvíz számolócédula
17542.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910 Konsitzky György fűszerkereskedése a Fehér Kutyához, Szolnok, díszes szecessziós számolócédula, kis sérüléssel.
17543.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1910 Seffer Antal sporteszközök és kötélgyártó-telepe számolócédula
17544.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1900 Sigmund József első sport egyenruházati cikkek különleges raktára reklám, sh., 15x11 cm
17545.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1920 Bonyhádi csemege teavaj számolócédula
17546.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Világ politikai napilap számolócédula
17547.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910 Baronet likőrök Budapest számolócédula
17548.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Bittó Rezső Kolozsvár angol férfi divat különlegességek számolócédula
17549.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910 Bakos József festék-, háztartási és vegyészeti cikkek kereskedése számolócédula
17550.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF