Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

31592.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

31593.

Rufpreis:
2 000 HUF

31594.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte 1763-1845 / Batsányiné B. Gabriella 1766-1839 - Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31595.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV - 40 év - 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31596.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "BÁV" műbőr tokban (42,5mm) T:AU, patina, a műanyag rész elrepedt
31597.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
31598.

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
Adamo NK1

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat
31599.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina Adamo BP25
31600.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Adamo BP25

Rufpreis:
10 000 HUF

31601.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban, tasúsítvánnyal (31,34g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) / Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case, with certificate. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP)
31602.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában és díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (155,52g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
31603.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF