Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

31508.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942. "Kossuth Dalkör 1902-1942 XL" kétoldalas Cu-Zn emlékérem füllel "Berényi" gyártói jellel (38mm) T:XF,VF
31509.

Rufpreis:
2 800 HUF

1943. "Jószerencse Dal és Önképzőkör, Diósgyőr-Vasgyár - 1893-1943 - 50 éves jubileuma emlékére" egyoldalas fém plakett, "Borsod-Miskolci Múzeumnak" gravírozással (88x55mm) T:AU,XF
31510.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1950. "Kimagasló Teljesítményért - MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Borsod megyei Szervezete" egyoldalas öntött bronz plakett (100mm) T:XF
31511.

Rufpreis:
2 400 HUF

1958. "XXIV. MÉT. BP. 1958. - Hőgyes 1847-1906" egyoldalas bronz emlékplakett műanyag talapzatra applikálva (40mm, 90x60mm) T:AU
31512.

Rufpreis:
2 000 HUF

1959. "10 éves - A Nehézipari Műszaki Egyetem - 1949-1959 / NME" bronz emlékérem (46mm) T:XF patina
31513.

Rufpreis:
1 000 HUF

196(?) "LKM (Lenin Kohászati Művek) Üzemi Szakrendelő Intézete - Megnyitás 196(?) ápr 21" egyoldalas, öntött bronz plakett (71x100mm) T:XF
31514.

Rufpreis:
5 000 HUF

1960. "A Kossuth Lajos Közgazdasági Szakközépiskolától - Budapest XII. Márvány utca 32 1918" aranyozott bronz plakett (50x80mm) márvány posztamensen, hátoldalán bőr talppal és pecséttel (60x90x13mm) T:XF
31515.

Rufpreis:
2 000 HUF

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető érem + "A Magyar Népköztársaság úttörője" műgyantás fém jelvény + 1975. "Hungexpo / Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár" (2x) fém emlékérem (32mm) T:VF, patina
31516.

Rufpreis:
1 000 HUF

1961. "A mezőgazdaság szocialista átszervezésében végzett jó munkáért 1959-1961" bronzozott Zn plakett (85x82mm) T:XF kopott bronzozás, ph., oxidáció
31517.

Rufpreis:
2 000 HUF

1967. "Hatszáz éves a magyar felsőoktatás 1367-1967" egyoldalas, mázas kerámia plakett, hátoldalán lekopott jelzéssel (121mm) T:AU, hátoldalán mázas javítás
31518.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1967. "Zsigmondy Vilmos 1821-1888 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" bronz emlékérem névre szólóan gravírozva, díszdobozban (66mm) T:AU
31519.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF