https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
1
31712.

Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU
1
31713.

Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Pécsi József MCMXXXIX" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF / Hungary ND "Pécsi József MCMXXXIX" two-sided cast bronze medallion. Sign.: Pál Pátzay (68mm) C:XF
1
31714.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Pécsi József MCMXXXIX" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF / Hungary ND "Pécsi József MCMXXXIX" two-sided cast bronze medallion. Sign.: Pál Pátzay (68mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1929. "Feleségem" egyoldalas öntött bronz plakett (142x121mm) T:AU HP 4459.
1
31715.

Reményi József (1887-1977) 1929. "Feleségem" egyoldalas öntött bronz plakett (142x121mm) T:AU
HP 4459.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" bronz emlékérem (60mm) T:AU
1
31716.

Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" bronz emlékérem (60mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) ~1930. "A M. Kir. Vallás és Közoktatásügyi Miniszter Díja / Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége" bronz érdemérem füllel (35mm) T:AU patina
1
31717.

Reményi József (1887-1977) ~1930. "A M. Kir. Vallás és Közoktatásügyi Miniszter Díja / Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége" bronz érdemérem füllel (35mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Vermes Miklós Emlékverseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:XF
1
31718.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Vermes Miklós Emlékverseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rónay Attila (1971- ) A Pénzverő "Magyar Festők" teljes ( Munkácsy Mihály, Csontváry Kosztka Tivadar, Vasarely Victor, Szinyei Merse Pál) Cu-Zn emlékérem sorozata, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (42x55mm) T:UNC,AU
1
31719.

Rónay Attila (1971- ) A Pénzverő "Magyar Festők" teljes ( Munkácsy Mihály, Csontváry Kosztka Tivadar, Vasarely Victor, Szinyei Merse Pál) Cu-Zn emlékérem sorozata, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (42x55mm) T:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rónay Kázmér (1883-) ~1930-1940. "A Szent István Gimnázium kitűnő tanulójának" hadifém emlékérem (51mm) T:AU / Hungary ~1930-1940. "For the exceptional student of the St. Stephens Grammar School" war metal commemorative medallion. Sign.: Kázmér Rónay (51mm) C:AU
1
31720.

Rónay Kázmér (1883-) ~1930-1940. "A Szent István Gimnázium kitűnő tanulójának" hadifém emlékérem (51mm) T:AU / Hungary ~1930-1940. "For the exceptional student of the St. Stephens Grammar School" war metal commemorative medallion. Sign.: Kázmér Rónay (51mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Az érdem jeléül" kétoldalas bronz érdemérem (65mm) T:F patina Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / Recognition of Contribution" two-sided bronze commemorative medallion. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:F patina
1
31721.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Az érdem jeléül" kétoldalas bronz érdemérem (65mm) T:F patina Hungary 1885. "Hungarian General Exhibition in Budapest 1885 / Recognition of Contribution" two-sided bronze commemorative medallion. Szign.:Stephan Schwartz (65mm) C:F patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Siklódy Lőrinc (1876-1945) DN "Sárospataki Diáknapok" kétoldalas öntött bronz plakett (78mm) T:XF, ragasztó
1
31722.

Siklódy Lőrinc (1876-1945) DN "Sárospataki Diáknapok" kétoldalas öntött bronz plakett (78mm) T:XF, ragasztó

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simon Ferenc (1922-) 1997. " 30 éves a szolnoki MÁV Kórház" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
1
31723.

Simon Ferenc (1922-) 1997. " 30 éves a szolnoki MÁV Kórház" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse