Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2112333
31712
500
50000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
3370398
31713
500
Numismatik
Pató Róza (1934-2018) 2005. "Magyar Májkutatási Társaság, Pro Hepatologia / Alapította: Prof. Dr. Fehér János" bronz emlékérem (2x) (91mm) T:AU
3345820
31714
500
30000
Numismatik
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Pécsi József MCMXXXIX " kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF / Hungary ND "Pécsi József MCMXXXIX " two-sided cast bronze medallion. Sign.: Pál Pátzay (68mm) C:XF
3303372
31715
500
14000
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1929. "Feleségem " egyoldalas öntött bronz plakett (142x121mm) T:AU HP 4459. 3410185
31716
500
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály " bronz emlékérem (60mm) T:AU
3317365
31717
500
2200
Numismatik
Reményi József (1887-1977) ~1930. "A M. Kir. Vallás és Közoktatásügyi Miniszter Díja / Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége " bronz érdemérem füllel (35mm) T:AU patina
3131225
31718
500
Numismatik
3244471
31719
500
26000
Numismatik
3143551
31720
500
Numismatik
3228315
31721
500
Numismatik
3391421
31722
500
Numismatik
Siklódy Lőrinc (1876-1945) DN "Sárospataki Diáknapok" kétoldalas öntött bronz plakett (78mm) T:XF, ragasztó
3331870
31723
500
Numismatik
Simon Ferenc (1922-) 1997. " 30 éves a szolnoki MÁV Kórház " kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF