Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

Kun József (1879-1946) 1912. "Országos Háziipari és Amatőr Kiállítás Miskolczon - 1912" kétoldalas, bronz plakett (40mm) T:XF patina
31676.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kutas László (1936-) 1977. "Dunaújvárosi Papírgyár" kétoldalas öntött bronz emlékplakett eredeti fa díszdobozban (104mm) T:AU
31677.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lajos József (1936- ) DN "Gabonaipar" egyoldalas, öntött bronz plakett (101mm) T:AU kis patina
31678.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lajos József (1936-) 1983. "1973-1983 FEB" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti műbőr tokban (50mm) T:AU
31679.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU
31680.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,19g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
31681.

Rufpreis:
12 000 HUF

Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879. Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1985. "Szt. Gellért Templom - Szeged-Tarján 1975-1985 / Boldog és szerencsés, aki az igazságot tiszteli" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31682.

Rufpreis:
2 000 HUF

31683.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo BP17
31684.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo BP17

Rufpreis:
1 600 HUF

Lapis András (1942-) 1991. "200 éve született Katona József - 100 éves a Katona József Társaság / 25 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten 1991" kétoldalas bronz emlékérem, sérült műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU Adamo KT2
31685.

Lapis András (1942-) 1991. "200 éve született Katona József - 100 éves a Katona József Társaság / 25 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten 1991" kétoldalas bronz emlékérem, sérült műanyag dísztokban (42,5mm) T:AU
Adamo KT2

Rufpreis:
2 000 HUF

Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom
31686.

Rufpreis:
5 000 HUF

31687.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF