Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

Habsburg Birodalom 1769. "II. József itáliai útja" Sn emlékérem. "IOSEPHVS II PIVS FELIX AVG / ITALIA A CAESARE PERLUSTRATA". Szign.: Johann Martin Krafft (49mm) T:VF,F anyaghiba Habsburg Monarchy 1769. "Joseph II's journey to Italy" Sn commemorative medallion. Sign.: Johann Martin Krafft (49mm) C:VF,F material error
31808.

Habsburg Birodalom 1769. "II. József itáliai útja" Sn emlékérem. "IOSEPHVS II PIVS FELIX AVG / ITALIA A CAESARE PERLUSTRATA". Szign.: Johann Martin Krafft (49mm) T:VF,F anyaghiba
Habsburg Monarchy 1769. "Joseph II's journey to Italy" Sn commemorative medallion. Sign.: Johann Martin Krafft (49mm) C:VF,F material error

Rufpreis:
8 000 HUF

Habsburg Birodalom 1825. "Karolina Auguszta magyar királyné pozsonyi koronázása" Ag koronázási zseton. "CAROLINA AVGVSTA - FRANCISCI AVST IMP - HVNG BOH REGIS - CORONATA HVNG REG - POSONII XXV SEPT - MDCCCXXV / PIE VT CLEMENTER" (4,37g/26mm) T:AU patina / Habsburg Monarchy 1825. "Coronation of Caroline Augusta of Bavaria" Ag coronation jeton (4,37g/26mm) C:AU patina HTÉ 912var
31809.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

31810.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

DN "Altisztek Congressusa Petrozsény 1914 - Hercz Gépgyár Miskolc" egyoldalas, öntött bronz bányászati emlékplakett (72,5x135mm/680g) T:XF,VF, patina
31811.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

DN "Borsodi Szénbányák / Bányászati tevékenységért - 30" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:XF
31812.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Szent Kristóf" (2xklf) és "Tarzicius vértanú / Jézusom örömöm" (48x25mm) vallási emlékérmek T:XF,VF
31813.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Tisztelet az éveknek" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: "SB" ? (86x103mm) T:XF, patina
31814.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1900 k. "Idős hölgy balra néző portéja" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31815.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

~1910. "Ehrentreu és Fuchs Testvérek Bútorbolt" Al reklám zseton (28mm) T:AU
31816.

Rufpreis:
3 000 HUF

1910 k. "Siposs Antal 1858-1908" bronz medál (23mm) T:XF
31817.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. "Kozma István 1939-1970 emlékére" egyoldalas öntött bronz érem a kétszeres olimpiai bajnok birkózó emlékére (91,5mm) T:AU,XF
31818.

Rufpreis:
3 000 HUF

1970-1980 k. Salgótarjánt(?) ábrázoló, egyoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:UNC patina
31819.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF