Uhren

Zahl der Lose: 81

London Clock Company asztali szkeleton óra, leírással, m: 15 cm
13477.

Rufpreis:
8 000 HUF
23

Art nouveau falióra, felesütős, fózolt üveggel, kulccsal, súlyok nélkül, 65x25 cm
13478.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Helvetia karóra. Kvarc szerkezettel, bőr szíjjal 35 mm Új állapotban, eredeti dobozában
13479.

Rufpreis:
4 000 HUF

Doxa arany (Au) karóra, 14k, jelzett, működik, szervizelést igényelhet, d: 32 mm
13480.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Mauthe német kandallóóra, kulccsal, ingával, kopással, 52x15x22 cm
13481.

Rufpreis:
12 000 HUF

International Watch Company IWC Shaffhausen ezüst tokos zsebóra. Jelzett számlap, jelzett ezüst tok. Jelzés nélküli szerkezet. Működő, jó állapotban. d: 53 mm
13482.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

IWC Schaffhausen számlapos nyitott zsebóra, jelzett számlap, jelzés nélküli szerkezet működő szép állapotban, másodperc segédkörrel, d: 50 mm
13483.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Omega ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett szerkezet, működik, d: 50 mm
13484.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Omega zsebóra, fém tok, jelzett szerkezet, működik, d: 45 mm
13485.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
26

Astron japán kvarc zsebóra, új állapotban, eredeti dobozában d: 45 mm
13486.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db vegyes karóra
13487.

4 db vegyes karóra

Rufpreis:
2 000 HUF

Kerandra Antimagnetic 15 köves mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, patinás, sérült bőr szíjjal, működik, számlap d: 26 mm
13488.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF