Drucksachen

Zahl der Lose: 317

1928 A Magyarság c. lap I. fél évfolyami száma bekötve, félvászon kötésben.
18399.

Rufpreis:
4 000 HUF

1928 Mezőgazdasági kutatások I. évf első, induló szám, sérült állapotban + IX. évf. 1-6. számok
18400.

Rufpreis:
1 000 HUF

18401.

Rufpreis:
3 000 HUF

1928-1932 Az Erdélyi Helikon 4 db száma (I. évf. 2. sz., III. évf. 5. és 6. sz., V. évf. 3. sz.), főszerk.: Kisbán Miklós. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
18402.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

18403.

Rufpreis:
1 600 HUF

1929 Posta és távíró évkönyv, félvászon kötésben, viseltes állapotban
18404.

Rufpreis:
3 000 HUF

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
18405.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 Május 1. kiadvány, benne Szakasits Árpád, Kéthly Anna, Várnai Zseni írásai, Pérely Imre grafikáival, 8p, szakadással.
18406.

Rufpreis:
10 000 HUF

1929-1931 A Jövő Utjain pedagógiai folyóirat 6 db száma: IV. éfv. 4. sz., V. évf. 1., 2., 4. sz., VI. évf. 1., 2. sz. Szerk.: Nemesné M. Márta és Baloghy Mária. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
18407.

Rufpreis:
1 400 HUF

18408.

Rufpreis:
5 000 HUF

ca 1930 Bonzó kutya képregények kivágva, a Pesti Hírlap magazinjából, 20 oldalas albumban, Bonzó kutya 60 kalandja
18409.

Rufpreis:
8 000 HUF

18410.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF