1873 Bécs (Wien), német nyelvű nyugta (Quittung) 7kr okmánybélyeggel + 1892 Endrőd, adásvételi szerződés 2x25kr okmánybélyeggel + 1857 Zalegerszeg, 12kr okmánybélyeg irattöredéken, "K. k. Comitatsgericht in Z. Egerszeg" (Zalaegerszegi Cs. Kir. Megyei Törvényszék) bélyegzéssel
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.
1884 Békéscsaba, a m. kir. járásbíróság, mint telekkönyvi hatóság tulajdonjog bekebelezési kérvénye, sokszorosított irat, 15kr okmánybélyeggel, sérülésekkel
1884. márc. 4. Győr, Oklevélkivonat a győri káptalan hiteleshelyi levéltárából. A lemásolt okirat Hépán Szabó István bevallása a káptalan előtt, hogy felesége, Ilona eladta házát 58 forintért a győri lakos Enyinghy Benedeknek. Az eredeti irat 1602. aug. 22-én kelt1Ft illetékbélyeggel, és a káptalan pecsétjével hitelesítve.