https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Dokument

Zahl der Lose: 160

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1867 Kemencze osztályos egyezség
1
16025.

1867 Kemencze osztályos egyezség

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1868 Telekkönyvi hivatali irat (kötelezvény), két beírt oldal, több aláírással (köztük Szabó József kőröshegyi plébános, Pauliny Zsigmond telekkönyvi igazgató, stb.), 5fl okmánybélyeggel, papírfelzetes viaszpecséttel. Sérülésekkel, javított.
1
16026.

1868 Telekkönyvi hivatali irat (kötelezvény), két beírt oldal, több aláírással (köztük Szabó József kőröshegyi plébános, Pauliny Zsigmond telekkönyvi igazgató, stb.), 5fl okmánybélyeggel, papírfelzetes viaszpecséttel. Sérülésekkel, javított.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1868 Prága, olasz nyelvű nyomatott levél kézírásos címzéssel, bélyeggel
1
16027.

1868 Prága, olasz nyelvű nyomatott levél kézírásos címzéssel, bélyeggel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1870-1890, 4 darab egyházi irat
1
16028.

cca 1870-1890, 4 darab egyházi irat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1873 Bécs (Wien), német nyelvű nyugta (Quittung) 7kr okmánybélyeggel + 1892 Endrőd, adásvételi szerződés 2x25kr okmánybélyeggel + 1857 Zalegerszeg, 12kr okmánybélyeg irattöredéken, "K. k. Comitatsgericht in Z. Egerszeg" (Zalaegerszegi Cs. Kir. Megyei Törvényszék) bélyegzéssel
1
16029.

1873 Bécs (Wien), német nyelvű nyugta (Quittung) 7kr okmánybélyeggel + 1892 Endrőd, adásvételi szerződés 2x25kr okmánybélyeggel + 1857 Zalegerszeg, 12kr okmánybélyeg irattöredéken, "K. k. Comitatsgericht in Z. Egerszeg" (Zalaegerszegi Cs. Kir. Megyei Törvényszék) bélyegzéssel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1875 Szállítólevél Székesfehérvár - Apatin, hátoldalán Céges rekámmal. Neuman L. arany-ezüst, ékszerműves. Székesfehérvár. Első ismert reklám
1
16030.

1875 Szállítólevél Székesfehérvár - Apatin, hátoldalán Céges rekámmal. Neuman L. arany-ezüst, ékszerműves. Székesfehérvár. Első ismert reklám

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1878 Lólevél Nagykőrös, szép állapotban
1
16031.

1878 Lólevél Nagykőrös, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.
1
16032.

1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1883 Sopron, Igazolási jegy kőműves részére, pecséttel, 15 kr. okmánybélyeggel.
1
16033.

1883 Sopron, Igazolási jegy kőműves részére, pecséttel, 15 kr. okmánybélyeggel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1884 Reijk Mihály nagyenyedi (Erdély) vendéglős levelezőlapja csapok megrendeléséről
1
16034.

1884 Reijk Mihály nagyenyedi (Erdély) vendéglős levelezőlapja csapok megrendeléséről

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
9
 
1884 Békéscsaba, a m. kir. járásbíróság, mint telekkönyvi hatóság tulajdonjog bekebelezési kérvénye, sokszorosított irat, 15kr okmánybélyeggel, sérülésekkel
1
16035.

1884 Békéscsaba, a m. kir. járásbíróság, mint telekkönyvi hatóság tulajdonjog bekebelezési kérvénye, sokszorosított irat, 15kr okmánybélyeggel, sérülésekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1884. márc. 4. Győr, Oklevélkivonat a győri káptalan hiteleshelyi levéltárából. A lemásolt okirat Hépán Szabó István bevallása a káptalan előtt, hogy felesége, Ilona eladta házát 58 forintért a győri lakos Enyinghy Benedeknek. Az eredeti irat 1602. aug. 22-én kelt1Ft illetékbélyeggel, és a káptalan pecsétjével hitelesítve.
1
16036.

1884. márc. 4. Győr, Oklevélkivonat a győri káptalan hiteleshelyi levéltárából. A lemásolt okirat Hépán Szabó István bevallása a káptalan előtt, hogy felesége, Ilona eladta házát 58 forintért a győri lakos Enyinghy Benedeknek. Az eredeti irat 1602. aug. 22-én kelt1Ft illetékbélyeggel, és a káptalan pecsétjével hitelesítve.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse