Makk Károly (1925-2017) filmrendező, forgatókönyvíró, színész régi fotográfiák között. Fotó, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 17,5x10 cm, keret: 28,5x21 cm
1971 Bujtor István és Koncz Gábor színművészek a Bors című tv-sorozatban, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 15x21 cm
1985 Vác, Petzval József Fototechnika-történeti Gyűjtemény megnyitása - Látogatás a FORTE gyárban, album összesen 29 db beragasztott fotóval, harántalakú műbőr-kötésben, 25,5x35,5 cm
Bordó bársonyborítású, fém rátétekkel díszített régi fotóalbum kabinetfotók, vizitkártyák számára, egy lejáró rátéttel, helyenként kisebb sérülésekkel, 25x20x5 cm