Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3409950
20408
500
3800
Books: Natural sciences, Medicine
3405834
20409
500
Krasznai Péter- Beke Artúr: A szülési fájdalomcsillapítás elmélete és gyakorlata. Bp., é.n., Golden Book, kartonált papírkötés.
3405409
20410
500
Korányi Sándor: Belorvostani előadások. I-IV. sor. Bp., 1910 - 1912., Singer és Wolfner, 192 p.; 254 p.; 222 p.; 226 p. Átkötött egészvászon-kötések, kissé kopott borítókkal, a II. kötet kopott borítóval, az I. kötet hátsó tábláján a papírborítás sérült. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével. 3405691
20411
500
Nyerges Gábor: Infektológia (fertőzések képe a klinikai gyakorlatban). 1992, Springer, kissé kopott kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. 3405696
20412
500
Dr. Rosenfgeld József: A kénégénygőz hatása - Különösen seborvosi tekintetből. Bp., 1996, Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság, papírkötés. Az 1847-es kiadás reprintje, folttal. 3410586
20413
500
Essantial Pathology. Edited by Emanuel Rubin, John L. Farber. Philadelphia,1990,J.B. Lippincott Co.,14+850 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé karcos borítóval. 3405737
20414
500
Juhász Árpád: Gleccserek a Föld hőmérői. Bp., é.n., Nemzeti Tankönyvkiadó, kartonált papírkötés, jó állapotban. 3406286
20415
500
Márkus Artur: A matematikai képesség lélektana. Közlemények a Szegedi Ferenc József Tudományegyetem Pedagógiai Lélektani Intézetéből 19. sz. Szeged, 1937, Ablaka György-ny., 71+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, néhány kisebb lapszéli sérüléssel.
3405786
20416
500
Pénzes István: Aneszteziológia és intenzív terápia. Bp., 1997, Medicina, kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. 3405794
20417
500
Dr. Hrabovszky Mihály - Dr. Rédey Tibor: Az akupunktúra alapjai I. Pécs, 1989, kartonált papírkötés, jó állapotban. 3405796
20418
500
Dr. Varga Péter et al szerk.: Az intenzív betegellátás elmélete és gyakorlata. Bp., 1977, Medicina, fakult egészvászon kötés.
3407872
20419
500
Ittzés Jenő: Kis-sebészet. Klimkó Dezső előszavával. Bp., 1943, Eggenberger, XII+372 p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF