Bücher: Militaria Zahl der Lose: 68
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3393826
19724
500
Books: Military
Alapkiképzés. Szabályzat a honvédség összes alakulatai számára. 1. füzet. Bp., 1939, Stádium, 334 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 3289224
19725
500
Books: Military
Lipcsei-Steiner Mihály és Nemes Erdős László: Pilsudski József. Bp., 1935, Magyar Mickiewicz Társaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
3190703
19726
500
3200
Books: Military
3388026
19727
500
Books: Military
A szolgálati kutyák tenyésztése. II. rész. Csak szolgálati használatra! Számozott, 1308 számú példány. Bp.,én. (cca 1951), Államvédelmi Hatóság Határőrség, 220 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval. 3370346
19728
500
2200
Books: Military
Balázs József-Pongó János: Pisztolyok, revolverek. Bp.,(1977.),Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, gazdag képanyaggal
3120352
19729
500
Books: Military
3371084
19730
500
Books: Military
1933 A Magyar katonai szemle III. évf. 9. és 10 és 11.. száma. Kissé megviselt kötésekkel
3287712
19731
500
Books: Military
3369441
19732
500
Books: Military
Szabó József - M. Szabó Miklós: A magyar katonai repülés története 1938-2008. Bp., 2007., Zrínyi, 111+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 3376428
19733
500
Books: Military
Strauß, Fritz: Auf gefahrvollem Flug - Abenteuerlicher Studienflug, der neben spannenden Erlebnissen eine Reihe wissenschaftlicher Erklärgungen bietet, die das Interesse für diese Gebiete wecken Stuttgart, 1932. Loewes, 192p. Kiadói félvászon kötésben.
3389026
19734
500
Books: Military
Dr Vass József: Tábori levelek, A Haza levele a magyar néphez 8. levél , Dr Vass József. 18l. Kiadói papírborítóval
3168616
19735
500
Books: Military
Földi Mihály: Névtelen katona. Bp.,- é.n. Athenaeum. 464p. Kiadói félvászon kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF