Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 246

Sebestyén Gyula: Világtörténet. A legrégibb időktől korunkig. I. köt. 1. füzet: Ókor. A művelt közönség számára írta: - -. Bp.,[1879.], Weiszmann Testvérek, 1 (fekete-fehér képtábla) t. +40 p. Unicus, több kötete nem jelent meg! Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, javított borítóval.
19521.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Magyarország árúforgalma Ausztriával és más országokkal. I-XII. füzet: 1890. január - deczember hó. A kereskedelemügyi miniszter rendeletéből szerk. és kiadja az Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1890-1891, Athenaeum, 2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;2+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;2+35+1;+2+35+1;+2+35+1;+2+35+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadozott lapszélekkel, az utolsó két lap szakadt, sérült, gyűrött.
19522.

Rufpreis:
2 800 HUF

19523.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mamoru Shigemitsu: Die Schicksalsjahre Japans vom Ersten bis zum Ende des Zweiten Weltkrieges 1920-1945. Frankfurt am Main, 1959, Alfred Metzner, 409 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban.
19524.

Rufpreis:
3 000 HUF

Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Szemelvénygyűjtemények az 1956-os magyar sajtóból. (Kézirat. Csak belső használatra! Szigorúan bizalmas!) BME Gépészmérnöki Kar - Dr. Münnich F. Kiváló Kollégium. (Bp., 1986), k.n., 88 p. Tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval. + Sztáray Zoltán: A recski kényszermunkatábor. Bp., 1982, AB Független Kiadó, 1 sztl. lev.+ 29+(5) p. Szamizdat kiadvány. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.
19525.

Rufpreis:
3 000 HUF

Farkas László: Kézai és a magyar krónikák. Szeged, 1935. Kolozsvári_szegedi értekezések a magyar művelődéstörténelem köréből. 92p. Kiadói sérült papírborítóval
19526.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fenyő Miksa: Az elsodort ország. Naplójegyzetek 1944-1945-ből. Bp., 1946, Révai. 637+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19527.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fröhlich Izidor (szerk.): Báró Eötvös Loránd emlékkönyv. Bp., 1930, papírkötés, felvágatlan.
19528.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rákosi Mátyás: Visszaemlékezések 1940-1956. I-II. kötet. Bp., 1997, Napvilág Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, Fóliázott, új állapot
19529.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rézler Gyula: A magyar nagyipari munkásság kialakulása 1867-1914. Bp., 1938., Rekord, (Bp., Pápai Ernő-ny.), 209+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány foltos lappal.
19530.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ralf Georg Reuth (Hrsg.): Das Gesicht der Diktatur. Das Dritte Reich in 3D-Photos. hn., én., Pendo. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
19531.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19532.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF