Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 460

Fodt af Ilden - bronzen i dansk skulptur. Kobenhavn, 2000, Ny Carlsberg Glyptotek - Dansk Metal. Dán nyelven. Kiadói papírkötés.
20184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Salgó várának évszázadai. Szerk.: Feld István, Szvircsek Ferenc és Majcher Tamás. Kiállítási prospektus. Nógrád Megyei Múzeumi Szervezet: Salgótarján, 2003. 8p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú
20185.

Rufpreis:
1 400 HUF

20186.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mendöl Zsuzsa: Málnai Béla. Architektúra sorozat. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20187.

Rufpreis:
1 400 HUF

Filmfest München 1998. München,(1998.), Internationale Münchner Filmwochen GMBH. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20188.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Busch, Wilhelm: Julchen. München, 1907, Wassermann. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20189.

Rufpreis:
1 400 HUF

Maurice Vagh-Weinmann eyposition retrospective 1919-1969. Szeged, 1969, Móra. Vágh-Weinmann Mihály/Maurice (1899-1986) francia nyelvű katalógusa. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, sérült címképpel, néhány foltos lapszéllel, az elülső borítón sérült képpel. Számozott, 750. számú példány.
20190.

Rufpreis:
1 400 HUF

Munkácsy (Mit festene ma Munkácsy?) és fejjel lefelé, jobbról balra Munkácsy (Munkácsy és kortársai) kiállítási prospektusok.Radar Európai Kortárs Művészetért Egyesület és Ráday Galéria, é.n. 12p. Kiadói papírkötésben, jó állapotú.
20191.

Rufpreis:
1 400 HUF

20192.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kerényi Múzeum. Összeáll.: Hann Ferenc. Balla Demeter fotóival. Szentendre, 1978, Kerényi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20193.

Rufpreis:
1 400 HUF

vadnai galéria 2003 katalógus. Erdélyi Gábor, Haraszty István, Gál András, Barabás Zsófi, Bullás József, Konok Tamás, Haász István. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kon-Tiki Museum. 32p. Normanns Kunstforlag, Oslo.
20195.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF