Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 460

Szikora. Nyíregyháza,1992, Szikora Tamás. Színes képekkel, Szikora Tamás műveinek reprodukcióval gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
20136.

Rufpreis:
2 000 HUF

20137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+ 48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.
20138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Neumeister aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2004
20139.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balló Ede az olajfestés nagymestereinek alkotásai után készült tanulmányainak tájékoztatója. Bp., én., Hornyánszky Viktor, 71+1 p. Kiadói papírkötés.
20140.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kulinyi István (szerk.): A mai magyar plakát. Válogatás az utolsó 10 év legjobbjaiból. / The Contemporary Hungarian Poster. A Selection of the Best Posters of the Last 10 Years. Bp., 1986, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20141.

Rufpreis:
1 800 HUF

Artcurial aukciós katalógus, festmény, grafika és szobor témában, 2013.
20142.

Rufpreis:
1 800 HUF

Andrzej Mleczko lengyel grafikus 2 db karikatúra-füzete: Pożegnanie z komuną.; Bajki raczej dla dorosłych. Wrocław, 1990, Wrocławskie Zakłady Graficzne. Lengyel nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. / Andrzej Mleczko Polish illustrator's 2 caricature booklets
20143.

Rufpreis:
1 800 HUF

Knackfuß, [Hermann]: A. v. [Adolph von] Menzel. Künstler-Monographien 7. Bielefeld-Leipzig, 1922, Velhagen & Klasing. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként a sarkuknál összeragadt lapokkal, sérült kiadói kartontokban.
20144.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ézsiás István: Hommage á Kassák. Kiállítási katalógus. Bp., 2003, Xantus János Múzeum, Kiadói papírkötés.
20145.

Rufpreis:
1 800 HUF

Velics László: Vándorelőadásaim az egyházi művészetről. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
20146.

Rufpreis:
1 800 HUF

Frantisek Smejkal: Le Dessin Surreáliste. Paris, (1974.), Cercle d'Art. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20147.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF