Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+ 48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.
Kulinyi István (szerk.): A mai magyar plakát. Válogatás az utolsó 10 év legjobbjaiból. / The Contemporary Hungarian Poster. A Selection of the Best Posters of the Last 10 Years. Bp., 1986, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Andrzej Mleczko lengyel grafikus 2 db karikatúra-füzete: Pożegnanie z komuną.; Bajki raczej dla dorosłych. Wrocław, 1990, Wrocławskie Zakłady Graficzne. Lengyel nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. / Andrzej Mleczko Polish illustrator's 2 caricature booklets
Knackfuß, [Hermann]: A. v. [Adolph von] Menzel. Künstler-Monographien 7. Bielefeld-Leipzig, 1922, Velhagen & Klasing. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként a sarkuknál összeragadt lapokkal, sérült kiadói kartontokban.