Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 460

Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, kéziratok témában, 2021
20076.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dorotheum aukciós katalógus, kitüntetések témában, 2025
20077.

Rufpreis:
1 400 HUF

20078.

Rufpreis:
2 000 HUF

20079.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, kitüntetések témában, 2020-2023
20080.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, érmék és medálok témában, 2020
20081.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dorotheum aukciós katalógus, numizmatika témában, 2023
20082.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sz. Szántó Judit (szerk.): A pantomim. A Magyar Színházművészeti Szövetség Kiskönyvtára. Korszerű Színház 77-78. sz. Vál. és ford.: Gál. M. Zsuzsa. Bp., 1964, Színháztudományi Intézet, 215 p.+ 12 (képmelléklet, fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
20083.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, kitüntetések és numizmatika témában, 2023-2024.
20084.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wagner, Richard: Művészet és forradalom. Ford.: Gy. Alexander Erzsi és Radvány Ernő. Világkönyvtár. Bp., [1922], Révai, 304+(2) p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
20085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katona Ferenc ? Dénes Tibor: A Thália története. (1904-1908)    Bp. 1954, Művelt Nép. 175 l., 9 t. (képek). Megjelent 2000 példányban! Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben.
20086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hartwig-E. Steiner: Roland Martin Kunstwerke. Stuttgart, 2009, A&S Edition. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20087.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF