Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 460
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3408264
19906
500
Books: Architecture, Art
A XX. század művészete. Szerk.: Bartholy Eszter A művészet története. Bp., 1993, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3404680
19907
500
Books: Architecture, Art
Pataky Dénesné: A Zsolnay kerámia. Múzeumi Füzetek. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya, 32 p.+ 14 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés. + Béres András: A debreceni cifra szűr. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya (Révai-ny.), 64 p. Első kiadás. A címlapot Varga Győző, a díszítő rajzokat Menyhárt József készítette. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. 3408271
19908
500
Books: Architecture, Art
Nancy Duin - Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Bp., 1993., Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3405458
19909
500
Books: Architecture, Art
Marc Ferri - Drouot Richelieu. Dessins et tableaux anciens, objets de vitrine, montres anciennes, meubles et objets d'art. (Árverési katalógus). Párizs, 1991, ny.n. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, a tárgyak egy részénél kézzel beírt árakkal.
3405460
19910
500
Books: Architecture, Art
Gordon Lang: Pottery & Porcelain Marks (Porcelán- és kerámiajelzések). London, 2000, Octopus, angol nyelven, kissé kopott kiadói műbőr kötés.
3404955
19911
500
Books: Architecture, Art
Erdmute Koppenhöfer: Képek látni - Bilder von Sehen. 1995, OSZK. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3402658
19912
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, modern művészet és vegyes régiségek témában, 2012-2017
3402661
19913
500
Books: Architecture, Art
Peter Klöter aukciós katalógus, értékes órák témában, 2023. 3402663
19914
500
Books: Architecture, Art
1977-1981 4 darab BÁV képaukciós katalógus, benne az előző árverések leütési listáival. 3409333
19915
500
Books: Architecture, Art
Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Könyvbarátok kis könyve III. évf. 2. sz. Bp.,[1935],Magyar Könyvbarátok, 164 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval. 3410113
19916
500
Books: Architecture, Art
Joseph Kosuth: Zeno Az Ismert Világ Határán. / Zeno At The Edge of The Known World./ Zeno All' Orlo Del Mondo conosciuto. Bp., 1993, Műcsarnok, 260+4 p. Magyar, angol és olasz nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
3405006
19917
500
Books: Architecture, Art
Dercsényi Balázs (szerk.): Magyar kastélyok. 1992, Officina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF