Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 498
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3373172
21577
500
3371900
21578
500
Koroda Miklós: Megvilágosodott már. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. A szerző által dedikált.
3392394
21579
500
Goethe, [Johann Wolfgang von]: Az ifju Werther szenvedései. Ford.: Benedek Marcell. Bp., [1922.],Dante, (Hungária-ny.), 1 t.+164 p.+10 t. A címlap Jaschik Álmos munkája. Egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kijáró lappal.
3394194
21580
500
Lion Feuchtwanger: Államférfiak, cselszövők, bohémek. Regény. 1-2. köt. [Egy kötetben.] Ford.: László Ferenc. Bp., 1948., Nova. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
3393172
21581
500
Gyárfás Miklós: Daloló. [Versek.] A szerző, Gyárfás Miklós (1915-1992) drámaíró, főiskolai tanár által ifj. Ambrózy Ágoston (1914-1998) költő, író által DEDIKÁLT példány! Bp., 1942., Officina, 46+2 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés. 3393177
21582
500
Káldi János: Rábaparti elégia. DEDIKÁLT! Pécs, 1966, Jelenkor - Magvető, 74+2 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1400 példányban.
3390120
21583
500
3394229
21584
500
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Ifjúság számára átdolgozott kiadás. Bp.,1943.,Dante,(Krakauer és Várnai-ny.), 274+2 p. 4. kiadás. A borító és az illusztrációk Biczó András munkái. Egészoldalas színes, és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerinccel, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 3386298
21585
500
A csillagok örökké élnek. Inkey Tibor színészportréi. 1998, Múzsák. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 128p.
3390145
21586
500
József Attila: Költészet és nemzet. Vál. és sajtó alá rend.: Sándor Pál. Dokumentum Könyvek. Bp., [1941], Nádor-ny., 63+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón sérülésekkel.
3394757
21587
500
Dr. Gróh Gyula - Organikus chemia Bp., 1923: Németh József Könyvkereskedése 187p. Kiadói sérült papőírborítóval
3376327
21588
500
Alekszej Tolsztoj: Első Péter. Ford.: Németh László. Bp.,1960, Magyar Helikon. Kiadói festett egészbőr-kötésben, 914p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF