Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 498

21505.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márai Sándor: Varázs. Színjáték három felvonásban. Bp., [1945], Révai, 251+(1) p. Első kiadás. Aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
21506.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katona József összes művei II-III. Kiadja Abafi Lajos. (Nemzeti könyvtár: 16., 19.) Bp., 1880-1881, Aigner. Kiadó illusztrált egészvászon sorozatkötésben.
21507.

Rufpreis:
3 000 HUF

21508.

Rufpreis:
2 800 HUF

21509.

Rufpreis:
2 800 HUF

A nyolcvanéves Pesti Napló ajándékalbuma. 1850-1930. Bp., 1930, Athenaeum, VIII+240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, foltos lapokkal.
21510.

Rufpreis:
2 800 HUF

21511.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bárdosi Németh János: Öreg szilfa árnyékában. Versek. DEDIKÁLT! [Békéscsaba], 1926,Nemzedékek,(Tevan-ny.), 66 p. Kiadói papírkötés, hiányzó hátsó borítóval.
21512.

Rufpreis:
2 800 HUF

21513.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bárdosi Németh János: Jégeső. Magyar tájkép. DEDIKÁLT! [Pécs], 1930, Nemzedékek,(Pécs, Dunántúl-ny.), 102+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21514.

Rufpreis:
2 800 HUF

21515.

Rufpreis:
2 800 HUF

21516.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF