Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 498

Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p.
21565.

Rufpreis:
2 000 HUF

21566.

Rufpreis:
2 000 HUF

Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
21567.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szerb Antal: Utas és holdvilág. Bp., 1964., Magvető, 261+3 p. A borító Csillag Vera (1909-1997) tervezőgrafikus, könyvművész. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
21568.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Szemere Samu: Giordano Bruno. Bp., 1917 MTA. 391p. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben,
21569.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kányádi Sándor: Valaki jár a fák hegyén. - - egyberostált versei. Kolozsvár - Bp., 1997, Polis - Magyar Könyvklub, 453+1 p. Kiadói papírkötés.
21570.

Rufpreis:
2 000 HUF

21571.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kányádi Sándor: Felemás őszi versek. Pécs, 2002, Jelenkor, 163+5 p. A borítón Szász Endre festőművész Kányádi Sándorról készült portréjával. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21572.

Rufpreis:
2 000 HUF

21573.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bözödi György: Székely bánja. Bp.,én.,MEFHOSZ.316p. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány lapon kis folt
21574.

Rufpreis:
2 000 HUF

21575.

Rufpreis:
2 000 HUF

21576.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF