Szerb Antal: Utas és holdvilág. Bp., 1964., Magvető, 261+3 p. A borító Csillag Vera (1909-1997) tervezőgrafikus, könyvművész. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier - iskola. Ford.: Varga István. Bp.,[1943.],Bárd Ferenc és Fia, 362 p. IV. kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Kányádi Sándor: Felemás őszi versek. Pécs, 2002, Jelenkor, 163+5 p. A borítón Szász Endre festőművész Kányádi Sándorról készült portréjával. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Vas Gereben: A régi jó idők. Regény. Vas Gereben Munkáinak együttes képes kiadása. I. köt. Bp.,[1886],Méhner Vilmos, Rudnyánszky A.-ny.), 1 t. + 519+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben