Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 498

21457.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szőcs Géza: A vendégszerető avagy Szindbád Marienbadban. A szerző által DEDIKÁLT példány! Benne a szerző 2 angol nyelvű versével. Kolozsvár, 1992., Gloria, 281 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Szőcs Géza: Párbaj. Avagy a huszonharmadik hóhullás. Kolozsvár - Napoca, 1979, Dacia, 74 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 950 példányban.
21458.

Rufpreis:
2 800 HUF

21459.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp.,1972, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
21460.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Győri Illés István: Dalol a munka dalol a gép. Versek. Kossa István előszavával. Bp., 1948, Athenaeum, 96 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. "Ebből a műből 5200 példány készült, melyből 200 számozott amateur példányt a szerző sajátkezű aláírásával látott el." Számozott (26./200), a szerző, Győri Illés István (1892-1970) költő, újságíró által DEDIKÁLT példány.
21461.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

21462.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Náday Márta: A tükör elhomályosul. Regény. DEDIKÁLT! Bp., 1945., Anonymus, 143 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
21463.

Rufpreis:
2 800 HUF

21464.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

21465.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Íves Könyvek 13.: Csányi János: Színházi ember. DEDIKÁLT! Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p.+ 6 (fekete-fehér műmelléklet: Shakespeare: Szentivánéji álom) t. Kiadói papírkötés. Számozott (45./300) példány.
21466.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Mühlbach L[uise]: I. Napoleon fénykora és hanyatlása. V-VIII rész. Regényes korrajz írta: - -. Ford.: Kovács Geyza. Pest, 1860., Hartleben Konrád Adolf, (Bécs, Szommer Lipót-ny.), 2+140+2+127+5+4+143+2+135 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
21467.

Rufpreis:
2 800 HUF

Közigazgatási évkönyv és előjegyzési szaknaptár 1925. 19. évfolyam. Közigazgatási és közgazdasági útmutató. Hivatalos adatok alapján összeállított közigazgatási címtár és helységnévtár. Tájékoztató Magyarország községeiről és városairól. Szerk.: Dr. Ignácz István. Bp., é.n., Községi Nyomda, sérült félvászon kötés, sérült könyvtest.
21468.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF