Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 2554

Torda, Turda; Fő tér, gyógyszertár, Hrubecz, Tömlő István üzlete, Kerületi Munkásbiztosító. W.L. Bp. 7020. 1911-14. / main square, pharmacy, shops, workers' insurance company (EK)
42067.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Torda, Turda; Fő tér, piac, Sipos Gábor, Kovrig János, Botár Imre és Amirás Géza üzlete. W.L. Bp. 7010. 1911-14. / main square, shops, market (fl)
42068.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Torda, Turda; látkép. Füssy József kiadása, 2-részes kihajtható panorámalap / general view. 2-tiled folding panoramacard (fl)
42069.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
12 000 HUF

1904 Torda, Turda; Sóbánya fürdő. Füssy és Sztupjár kiadása / salt bath, spa (fl)
42070.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1899 (Vorläufer) Torda, Turda; Aranyos híd / Aries river bridge (kopott sarkak / worn corners)
42071.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF

1911 Torda, Turda; látkép, üzletek, piac. Füssy József kiadása / general view, shops, market + "ALSÓSZENTMIHÁLY POSTAI ÜGYN." (EK)
42072.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF

1915 Torda, Turda; Bánya vasúti híd. Juhász Mihály kiadása / mine railway bridge (EM)
42073.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Tordai-hasadék, Cheile Turzii; I. Dalia vár / rock
42074.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
8 000 HUF

Torja, Turia; Bálványos vár, Transylvania fürdő / Cetatea Bálványos / castle ruins, spa, bath (gyűrődés / crease)
42076.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

1907 Tornya, Turnu; Justh (korábban Marczibányi) kastély, 1938-ban lerombolták / castle, demolished in 1938 (kopott sarkak / worn corners)
42077.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

1902 Tövis, Teius; Piac, Fő út, Katolikus templom, Maros híd, MÁV vasúti vonal Tövis és Karácsonfalva (Homoródkarácsonyfalva) között, dohány és bélyeg üzlet. Szabolcs Endre kiadása / market, main street, church, Mures river bridge, railway line between Teius and Craciunel, tobacco and stamp shop + "VÖRÖSTORONY - BUDAPEST 255. D SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (szakadás / tear)
42078.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 000 HUF

1930 Tusnádfürdő, Baile Tusnad; Vedere generala / látkép. Adler Oscar felvétele / general view, spa (EK)
42079.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF