Königreich Ungarn Zahl der Lose: 2554
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3409341
42067
500
11000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Torda, Turda; Fő tér, gyógyszertár, Hrubecz, Tömlő István üzlete, Kerületi Munkásbiztosító. W.L. Bp. 7020. 1911-14. / main square, pharmacy, shops, workers' insurance company (EK) 3409337
42068
500
11000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Torda, Turda; Fő tér, piac, Sipos Gábor, Kovrig János, Botár Imre és Amirás Géza üzlete. W.L. Bp. 7010. 1911-14. / main square, shops, market (fl)
3350378
42069
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Torda, Turda; látkép. Füssy József kiadása, 2-részes kihajtható panorámalap / general view. 2-tiled folding panoramacard (fl)
3409331
42070
500
11000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1904 Torda, Turda; Sóbánya fürdő. Füssy és Sztupjár kiadása / salt bath, spa (fl) 3409884
42071
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Torda, Turda; Aranyos híd / Aries river bridge (kopott sarkak / worn corners) 3406323
42072
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1911 Torda, Turda; látkép, üzletek, piac. Füssy József kiadása / general view, shops, market + "ALSÓSZENTMIHÁLY POSTAI ÜGYN." (EK)
3406769
42073
500
40000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1915 Torda, Turda; Bánya vasúti híd. Juhász Mihály kiadása / mine railway bridge (EM)
3315850
42074
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Tordai-hasadék, Cheile Turzii; I. Dalia vár / rock
3407841
42076
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Torja, Turia; Bálványos vár, Transylvania fürdő / Cetatea Bálványos / castle ruins, spa, bath (gyűrődés / crease)
3407815
42077
500
85000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1907 Tornya, Turnu; Justh (korábban Marczibányi) kastély, 1938-ban lerombolták / castle, demolished in 1938 (kopott sarkak / worn corners)
3410380
42078
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1902 Tövis, Teius; Piac, Fő út, Katolikus templom, Maros híd, MÁV vasúti vonal Tövis és Karácsonfalva (Homoródkarácsonyfalva) között, dohány és bélyeg üzlet. Szabolcs Endre kiadása / market, main street, church, Mures river bridge, railway line between Teius and Craciunel, tobacco and stamp shop + "VÖRÖSTORONY - BUDAPEST 255. D SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (szakadás / tear) 2892494
42079
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1930 Tusnádfürdő, Baile Tusnad; Vedere generala / látkép. Adler Oscar felvétele / general view, spa (EK)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF