https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 359

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Asszonyi Tamás (1942- ) DN (1979.) "Szt.ENDRE - Hálapénz / Hálából" kétoldalas bronz medál, füllel (27x23mm) T:XF
1
31238.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN (1979.) "Szt.ENDRE - Hálapénz / Hálából" kétoldalas bronz medál, füllel (27x23mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ács József (1931-) 1987. "20 éves a szolnoki MÁV Kórház" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
1
31239.

Ács József (1931-) 1987. "20 éves a szolnoki MÁV Kórház" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bajnok Béla (1937-2020) 1978. "Az 1928-as Pilisvörösvári Bányászsztrájk 50. évfordulóján" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU / Hungary 1978. "On the 50th Anniversary - The Miners Strike at Pilisvörösvár 1928" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Béla Bajnok (102mm) C:AU
1
31240.

Bajnok Béla (1937-2020) 1978. "Az 1928-as Pilisvörösvári Bányászsztrájk 50. évfordulóján" egyoldalas, öntött bronz plakett (102mm) T:AU / Hungary 1978. "On the 50th Anniversary - The Miners Strike at Pilisvörösvár 1928" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Béla Bajnok (102mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartos Endre (1930-2006) 2006. "Dr. Kozma Pál 1920-2004 / Kunsági Borvidék Hegyközségi Tanácsa - Szigetszentmárton 2006 - Kunsági Borok VIII. Versenye" kétoldalas, öntött bronz plakett (~120-122mm) T:AU
1
31241.

Bartos Endre (1930-2006) 2006. "Dr. Kozma Pál 1920-2004 / Kunsági Borvidék Hegyközségi Tanácsa - Szigetszentmárton 2006 - Kunsági Borok VIII. Versenye" kétoldalas, öntött bronz plakett (~120-122mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU / Hungary 1911. "Dr. János Szendrei" bronze commemorative medallion Sign: Lajos Berán (70mm) C:AU HP.: 1139
1
31242.

Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU / Hungary 1911. "Dr. János Szendrei" bronze commemorative medallion Sign: Lajos Berán (70mm) C:AU HP.: 1139

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (60mm) T:AU HP 1282.
1
31243.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (60mm) T:AU
HP 1282.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem modern utánverete (79mm) T:UNC
1
31244.

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem modern utánverete (79mm) T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" egyoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" one-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (60mm) C:AU,XF edge error HP 1347a.
1
31245.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" egyoldalas, vert bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF ph. / Hungary 1932. "ARTHVR SARBÓ DE SZEPESVÁRALJA PROF. E. O. NEVROL. PRIM. NOSOC. STPEHANI BVDAPESTINI" one-sided, struck bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (60mm) C:AU,XF edge error HP 1347a.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
1
31246.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
1
31247.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" jelzett Ag emlékérem (34,17g/0.800/42,5mm) T:AU
1
31248.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" jelzett Ag emlékérem (34,17g/0.800/42,5mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31249.

Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás - 1735-1985 - Mikoviny Sámuel / Selmecbánya 1735 - Miskolc 1949 - Sopron 1919" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse