https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 378

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./  cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.
1
16169.

cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./

cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)
1
16170.

1906 Tokaj, vasútállomás, nagyméretű fotó, díszes, sérült kartonon, 20x15,5 cm (teljes méret: 30x25 cm)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cairo a Mohamed Ali mecset és az arab temető jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo mosque and Arabian cemetary photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
1
16171.

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cairo a Mohamed Ali mecset és az arab temető jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo mosque and Arabian cemetary photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokio Oji külváros / Hakone tó magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm /  circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei (1841-1932), photos of Autumn view of maples, Oji, Tokio / Hakone, lake double-sided cardboard 33x26 cm
1
16172.

ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokio Oji külváros / Hakone tó magyar utazó által feliratozott kétoldalas fotó 33x26 cm /

circa 1890 Japanese Kusakabe Kinbei (1841-1932), photos of Autumn view of maples, Oji, Tokio / Hakone, lake double-sided cardboard 33x26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Olaszország Róma: műemlékek és egyéb épületek. Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek 16 db 9x9 cm / cca 1900 Rome, Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 16 pcs 9x9 cm
1
16173.

cca 1900 Olaszország Róma: műemlékek és egyéb épületek. Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek 16 db 9x9 cm / cca 1900 Rome, Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 16 pcs 9x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Olaszország Róma: ókori és középkori épületek. Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek egyiken az utazó maga is látható 11 db 9x9 cm / cca 1900 Rome, Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 11 pcs 9x9 cm
1
16174.

cca 1900 Olaszország Róma: ókori és középkori épületek. Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek egyiken az utazó maga is látható 11 db 9x9 cm / cca 1900 Rome, Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 11 pcs 9x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1860-1870 (nemes) Gyika Béla egészalakos portréja, díszmagyarban, vizitkártya, jelzés nélkül, a hátoldalon (autográf?) felirattal, 9,5x6 cm
1
16175.

cca 1860-1870 (nemes) Gyika Béla egészalakos portréja, díszmagyarban, vizitkártya, jelzés nélkül, a hátoldalon (autográf?) felirattal, 9,5x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1860-1870 Kisfiú egészalakos portréja, vizitkártya Menzel Lajos pécsi műterméből (L. Menzel Atelier parisienne, Fünfkirchen), 10,5x6 cm (Ritka műterem!)
1
16176.

cca 1860-1870 Kisfiú egészalakos portréja, vizitkártya Menzel Lajos pécsi műterméből (L. Menzel Atelier parisienne, Fünfkirchen), 10,5x6 cm (Ritka műterem!)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
10
 
cca 1890-1900 Peitler Imre törvényszéki bíró igazolványképként használt fotója, vizitkártya Hamedli Gyula pécsi műterméből, a hátoldalon (autográf?) felirattal, szárazbélyegzővel, szélén lyukasztással, 11x6,5 cm
1
16177.

cca 1890-1900 Peitler Imre törvényszéki bíró igazolványképként használt fotója, vizitkártya Hamedli Gyula pécsi műterméből, a hátoldalon (autográf?) felirattal, szárazbélyegzővel, szélén lyukasztással, 11x6,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
7
 
cca 1870 Elegáns fiatal hölgy és úr portréja, 2 db vizitkártya Oldal István nagybecskereki (Zrenjanin / Veliki Bečkerek) műterméből, 10,5x6 cm
1
16178.

cca 1870 Elegáns fiatal hölgy és úr portréja, 2 db vizitkártya Oldal István nagybecskereki (Zrenjanin / Veliki Bečkerek) műterméből, 10,5x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
10
 
cca 1860-1870 Dr. Gallasz Ignác orvos egészalakos portréja, vizitkártya Strelisky Lipót (1816-1905) pesti műterméből, a hátoldalon feliratozva, 10,5x6 cm (Korai fotó!)
1
16179.

cca 1860-1870 Dr. Gallasz Ignác orvos egészalakos portréja, vizitkártya Strelisky Lipót (1816-1905) pesti műterméből, a hátoldalon feliratozva, 10,5x6 cm (Korai fotó!)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
8
 
1869 Előkelő úr egészalakos portréja, vizitkártya Divald Károly eperjesi műterméből, kissé foltos, saroktöréssel, 10x6 cm
1
16180.

1869 Előkelő úr egészalakos portréja, vizitkártya Divald Károly eperjesi műterméből, kissé foltos, saroktöréssel, 10x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse