cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Cerisey vízesése Cauterets (Pireneusok) közelében/ A Pireneusok látképe Gavarnie-nél, 2 db fotó kartonon, a második fotó egyik sarkán sérüléssel, foltos, 25x19 cm, 19x26 cm./
cca 1890-1900 'Cauterets Cascade de Cérizet', Waterfall of Cerisey near Cauterets/The view of Pyrenees at Gavarnie, 2 pc. of photo on board, with damage on one corner of the second photo, spotty, 25x19 cm, 19x26 cm.
cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyíptom Cairo a Mohamed Ali mecset és az arab temető jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm
cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo mosque and Arabian cemetary photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
cca 1900 Olaszország Róma: műemlékek és egyéb épületek. Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek 16 db 9x9 cm / cca 1900 Rome, Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 16 pcs 9x9 cm
cca 1900 Olaszország Róma: ókori és középkori épületek. Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek egyiken az utazó maga is látható 11 db 9x9 cm / cca 1900 Rome, Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 11 pcs 9x9 cm
cca 1860-1870 Kisfiú egészalakos portréja, vizitkártya Menzel Lajos pécsi műterméből (L. Menzel Atelier parisienne, Fünfkirchen), 10,5x6 cm (Ritka műterem!)
cca 1890-1900 Peitler Imre törvényszéki bíró igazolványképként használt fotója, vizitkártya Hamedli Gyula pécsi műterméből, a hátoldalon (autográf?) felirattal, szárazbélyegzővel, szélén lyukasztással, 11x6,5 cm
cca 1860-1870 Dr. Gallasz Ignác orvos egészalakos portréja, vizitkártya Strelisky Lipót (1816-1905) pesti műterméből, a hátoldalon feliratozva, 10,5x6 cm (Korai fotó!)