https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 232
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3072156
17249
487
0
300
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1952 III. Magyar Békekongresszuson a Sportcsarnokban felhívás a kongresszushoz és az 5 nagyhatalomhoz francia nyelven 4 oldalas gépirat / 1952 III. At the Hungarian Peace Congress in the Sports Hall, invitation to the congress in French, 4-page typescript
Das Lot is nicht erreichbar
3333878
17250
487
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1953-1955 A Kincses Kalendárium 1953., 1954., 1955. évi számai (3 db). Szerk.: Szentkirályi János. Bp., Szabadság Lapkiadó Vállalat kiadása. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérült, kopott borítókkal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal. 3220839
17251
487
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Színházi nyomtatvány tétel: Pesti magyar színház plakát reprint, Belvárosi színház boríték színházi naptár műsor, 1955 Szigligeti színház plakát
Das Lot is nicht erreichbar
3291149
17252
487
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Marc Chagall (1887-1985): Frau mit Blumenstrauß, 1956. Színes nyomat, papír, jelzés nélkül, 18x15 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3306619
17253
487
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Országos Takarékpénztár 1956. évi számlarend.
Das Lot is nicht erreichbar
3118973
17254
487
0
3400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Vegyes újságtétel, érdekes kordokumentumokkal, főleg 1956 november 1-4 közötti számok.
Das Lot is nicht erreichbar
3284346
17255
487
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Az Irodalmi Újság éves számai a forradalmi évből, egészen a november 1. számig
Das Lot is nicht erreichbar
1632346
17256
487
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1956 Irodalmi Újság 3 száma, április 28., szeptember 29., október 6., kissé viseltes állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2992128
17257
487
0
5000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1957 A Magyar Kisiparos c. újság első, induló évfolyama teljesen bekötve jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2959623
17258
487
0
7000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
3206529
17259
487
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1958 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve
Das Lot is nicht erreichbar
2994770
17261
487
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960 Vegyes opera műsor és prospektus tétel
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse