Antik

Zahl der Lose: 159

12367.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

12368.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Faragott régi sétabot, h: 81 cm
12369.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ikon, réz okláddal. XIX. sz. bondel keretben 23x18 cm
12372.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csillár, kis méretű, réz, koronás sas madárral d: 35 cm, m: 60 cm
12374.

Rufpreis:
6 000 HUF

12375.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1910, Angol art nouveau ezüstözött alpakka dohányzó készlet tálcán, fiókáit etető madárka mintájával díszítve. Jelzett: W&G (Watson & Gillott?), eredeti üvegbetétekkel, kopással, tálca 40x13 cm, m: 9-15 cm /// Circa 1910, English Art Nouveau silver-plated alpaca smoking set on a tray, decorated with a pattern of a bird feeding its chicks. Marked: W&G (Watson & Gillott?), with original glass inserts, showing wear, tray size: 40x13 cm, height: 9-15 cm.
12376.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12377.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Faragott fa guzsaly 132 cm
12379.

Faragott fa guzsaly 132 cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Török imaszőnyeg, jó állapotban, 100x64 cm
12380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dogra - elefántmaszkos dobos. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz, m: 14,5 cm
12381.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 22x17 cm
12382.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF