Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 69

1900 Természettudományi Közlöny. Havi folyóirat közérdekű ismeretek terjesztésére. Szerk.: Wartha Vince, Csopey László, Paszlavszky József. XXXII. köt. Bp., 1900, Kir. M. Természettudományi Társulat, XV+712 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, nagyrészt jó állapotban, az elülső szennylapon 1945-ös ajándékozási bejegyzéssel.
20350.

Rufpreis:
2 000 HUF

1943-1944 Természettudományi Közlöny. Havonkint megjelenő folyóirat közérdekű ismeretek terjesztésére. Szerk.: Zimmermann Ágoston, Gombocz Endre, Aujeszky László. 75. és 76. köt. + Pótfüzetek a 76. kötethez. [Egy kötetben]. Bp., 1943-1944, Kir. M. Természettudományi Társulat, IX+(3)+384 p.; 312 p.; 64 p.+ 2 (kétoldalas) t. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
20351.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadász Elemér: Magyarország földtana. Bp.,1960, Akadémiai. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1900 példányban.
20352.

Rufpreis:
2 000 HUF

1933 A Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Stomatologiai Klinikájának emlékkönyve 1908-1933. Szerk.: Dr. Balogh Károly. Bp., 1933, Novák Rudolf, 368 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás bejegyzéssel.
20353.

Rufpreis:
1 600 HUF

9 db egészségmegőrzés témájú kiadvány: Dr. Oláh Andor: Vitaminok és nyomelemek, az életerő forrásai; Homeopátia napjainkban; Holt-tengeri ásványokból készült termékek; stb. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20354.

Rufpreis:
2 000 HUF

Grehn - Krause: Metzler Physik. 2010, Metzler. 577p. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20355.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth Lajos: A mindennapi gyakorlati foghúzás és érzéstelenítés. Bp., 1939., Novák Rudolf, 64 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval.
20356.

Rufpreis:
1 600 HUF

A schizophrénia pszichoterápiája. Szerk.: Trixler Mátyás. Pécs, 1996, POTE Pszichiátriai és Orvosi Pszichológiai Klinika. Kiadói papírkötés.
20357.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wodetzky József, Üstökösök. 72 rajzzal.    Bp. 1910. Kir. Magy. Term.tud. Társ. 1 t. VIII. 192 p. Számos szöveg közti képpel, ábrával illusztrálva. (Népszerű Természettud. Könyvt. 1.) Kiadói vászonkötésben
20358.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. I- Budapest, 1907 , K. M. Természettudományi Társulat. 260p.Kiadói papírborítóval, felvágatlan
20359.

Rufpreis:
1 800 HUF

20360.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szász Alfréd: Aktive Immunisierung gegen die Geflügelcholera. (Dedikált!) Sonderabdruck aus der Zeitschrift für Infektionskrankheiten, parasitäre Krankheiten und Hygiene der Haustiere. Zwanzigster Band. - 1. Heft (1919). Berlin, 1919, Richard Schoetz, (1) p.+ 27-62 p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző, Szász Alfréd (1877-1974) állatorvos, bakteriológus, a M. kir. Állami Oltóanyagtermelő Intézet igazgatója által dedikált példány (aláírás nélkül): ,,Szerző mély tiszteletével".
20361.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF