Bücher: Jura

Zahl der Lose: 30

Dénes Aladár: Vademecum gyakorlati jogászok számára. Az összes peres és perenkívüli teendők gyakorlati ismertetése a reájuk vonatkozó beadványok teljes gyűjteményével a legujabb törvények és rendeletek figyelembevételével. Bp., 1928. Grill Károly. 302p. Kiadói egészvászon-kötés
19287.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az 1919. évi törvények gyűjteménye. Kiadja: A M. kir. Belügyministerium. Bp., 1919, Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+259 p. Átkötött félvászon-kötésben, az előzéklap sérült, néhány kissé gyűrött lappal.
19288.

Rufpreis:
1 600 HUF

Autonómiák Magyarországon 1848-2000. Szerk.: Gergely Jenő. II-III. köt. Bp., 2005, ELTE Történelemtudományok Doktori Iskola - L'Harmattan. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19289.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Balogh Elemér (szerk.): ,,Hangya" ügyviteli szabályok. I. kötet. Bp., 1934, ,,Hangya" Szövetkezeti Központ (Pallas-ny.), 243+(1) p. Kilencedik, újonnan átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal. (Ritka!)
19290.

Rufpreis:
2 400 HUF

19291.

Rufpreis:
5 000 HUF

19292.

Rufpreis:
5 000 HUF

19293.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szocreál jogász tétel: A Munka törvénykönyve, A Forradalmi Munkás-Paraszt kormány közérdekű rendeletei, 1-2.. Az MDP szervezeti szabályzata, 1949 A Dolgozó nép alkotmánya, Az ötéves tervvel a szocializmus felé, Magyarország hároméves terve.
19294.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Magyarországot illető Országos Kormánylap. VI. Évfolyam. - I. kötet. I-XIII. Darab. 1855 Január elejétől Junius végeig. Első rész. Hozzákötve: VI. Évfolyam. I. köt. XIV-XXVII. Darab. Jul. 25. - dec. 30. Első rész. Buda, 1856, A' császári királyi pesti egyetemi nyomdában, XIV+2+297+1+3-300-480 p. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés
19295.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Nádasdy András: A detronizációs törvény, mint kényszertörvény. Különlenyomat a "Magyar Sors" 1937. decemberi számából. Kiadta: Gróf Apponyi Albert Társaság kiadása. Bp.,én.,Szalay Sándor-ny., 14+2 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
19296.

Rufpreis:
1 600 HUF

19298.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

A Dohányjövedéki gyakornoki- és szakvizsga tananyaga. Dohányjövedéki Szaktanfolyam. Bp., 1947, Dohányjövedéki Központi Igazgatóság, (Magyar Állami-ny.), 573 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
19299.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF