Spielzeuge Zahl der Lose: 124
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326759
13076
486
Toys, board-games
Bedford OB autóbusz makett, h: 10 cm + Legendás buszok a múltból 74. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban 3326754
13077
486
Toys, board-games
SAN H100A autóbusz makett, h: 12 cm + Legendás buszok a múltból 78. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326767
13078
486
Toys, board-games
Star 20 Stonka autóbusz makett, h: 8 cm + Legendás buszok a múltból 72. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326752
13079
486
Toys, board-games
SAN H01B autóbusz makett, h: 12,5 cm + Legendás buszok a múltból 80. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326807
13080
486
Toys, board-games
BM-27 Uragan rakéta-sorozatvető makett, bontatlan csomagolásban (a csomagolás kissé sérült), h: 12,5 cm
3326780
13081
486
Toys, board-games
Chausson APH 520 autóbusz makett, bontatlan csomagolásban, h: 14 cm
3325616
13082
486
Toys, board-games
2 darab Simpsons játékfigura, m: 7-9 cm
3256383
13083
486
Toys, board-games
2754028
13084
486
Toys, board-games
Csillagok Háborúja birodalmi felderítő figura, fegyverrel, mozgatható végtagokkal, m: 15 cm / Star Wars Imperial Scout Trooper figurine, with blaster and moving parts
2906387
13085
486
Toys, board-games
10 darab Kinder Ferrero MPG 120, MPG 121 kisautók, szép állapotban
3326782
13086
486
Toys, board-games
Nissan U690 autóbusz makett, bontatlan csomagolásban, h: 11 cm 3326790
13087
486
Toys, board-games
Ikarus 260 autóbusz makett, bontatlan csomagolásban, h: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF