https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 583
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3263837
17534
486
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Kislány népviseletben. Színezett fotó. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 41,5x31,5 cm 3138488
17535
486
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812333
17536
486
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1544014
17537
486
0
700
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2689468
17538
486
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3224262
17539
486
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3071973
17540
486
0
700
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1981 Fészek Galéria Párizs-Budapest fotókiállítás bemutató és meghívó 5 db fotó reprodukcióval 20x30 cm 3154872
17541
486
0
800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750984
17544
486
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3253708
17545
486
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1960 Vegyes fotó tétel közte kartonra kasírozott portrék, iskola csoportképek, tablófotók, katonai felvonulás, stb.
Das Lot is nicht erreichbar
3159517
17546
486
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3303235
17547
486
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes fotó tétel, régi és modern, össz. 12 db, változó állapotban, 13x8 cm és 24x18 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse