https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 583

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900 Kislány népviseletben. Színezett fotó. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 41,5x31,5 cm
1
17534.

cca 1900 Kislány népviseletben. Színezett fotó. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 41,5x31,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
1
17535.

cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
1
17536.

cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm
1
17537.

1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm
1
17538.

cca 1920-1940 Iskolai tablófotó, a rajta szereplők aláírásaival, fotó kartonon, Pesterzsébet, Murilló, sérült kartonnal, 17x12 cm, teljes: 33x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm
1
17539.

1940 Berzsenyi Dániel reálgimnázium osztálykép, kartonra ragasztva, 16x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1981 Fészek Galéria Párizs-Budapest fotókiállítás bemutató és meghívó 5 db fotó reprodukcióval 20x30 cm
1
17540.

1981 Fészek Galéria Párizs-Budapest fotókiállítás bemutató és meghívó 5 db fotó reprodukcióval 20x30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm
1
17541.

5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
1
17544.

1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1960 Vegyes fotó tétel közte kartonra kasírozott portrék, iskola csoportképek, tablófotók, katonai felvonulás, stb.
1
17545.

cca 1900-1960 Vegyes fotó tétel közte kartonra kasírozott portrék, iskola csoportképek, tablófotók, katonai felvonulás, stb.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
1
17546.

Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes fotó tétel, régi és modern, össz. 12 db, változó állapotban, 13x8 cm és 24x18 cm között
1
17547.

Vegyes fotó tétel, régi és modern, össz. 12 db, változó állapotban, 13x8 cm és 24x18 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse