Foto

Zahl der Lose: 583

1876 Perger Lőrinc és családja kisgyerekkel és nagymamával, Csonka S. budapesti fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, hátoldalán feliratozva, korai kabinet fénykép, karton alja kissé sérült, 16x11 cm
17350.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1910 Feketevíz, beazonosítandó Béla n. gróf (Esterházy?) vadászat után kastélyparkban, általa elejtett szarvassal, fotó, hátoldalán német ny. felirattal, körbevágva, kisebb szakadással, 8x11,5 cm
17351.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1880 Rimély Antal táblabíró portréja, keményhátú fotó Klösz György budapesti műterméből, felületén törésnyom, 10,5×6,5 cm
17354.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1875 Férfi portréja, keményhátú fotó Reisz Ignác budapesti műterméből, 10,5×6,5 cm
17355.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-40 Vadászati fotók, össz. 6 db, elejtett vadakkal (vaddisznó stb.), vadászokkal, kutyákkal, katonákkal, 7x9,5 és 8,5x14 cm közötti méretekben
17356.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1865 Hölgyek műtermi portréi, 3 db keménhátú fotó, 10,5×6,5 cm
17357.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 Népviseletes pár, fotólap
17358.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910 Abbázia / Opatija, fürdőzők csoportképe, fotólap, jelzés nélkül, 9×14 cm
17359.

Rufpreis:
2 400 HUF

cc 1940 5 db budapesti városképes és 10 db színész fotó 4x6 cm
17360.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kutyakiállítás fotó negatív tekercs
17361.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900-1910 Egerpataki Márk Géza fényképész (a nagy múlttal rendelkező nemes egerpataki Márk család tagja) 2 db felvétele (saját magáról készített portrék?), "Márk Géza Műkedvelői fényképészet Budapest" (az egyik verzón kézzel írt műterem-jelöléssel), sérülésekkel, 16x11 cm és 20,5x10 cm (Ritka műterem!)
17362.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890-1900 Elegáns erdélyi házaspár fotója, keményhátú kabinetfotó Alexander Rosu besztercei (Bistritz / Bistrita) műterméből, 16,5x11 cm
17363.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF