Foto Zahl der Lose: 583
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3296413
17350
486
2200
Photo
1876 Perger Lőrinc és családja kisgyerekkel és nagymamával, Csonka S. budapesti fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, hátoldalán feliratozva, korai kabinet fénykép, karton alja kissé sérült, 16x11 cm
3295335
17351
486
Photo
cca 1910 Feketevíz, beazonosítandó Béla n. gróf (Esterházy?) vadászat után kastélyparkban, általa elejtett szarvassal, fotó, hátoldalán német ny. felirattal, körbevágva, kisebb szakadással, 8x11,5 cm 3312043
17354
486
Photo
cca 1880 Rimély Antal táblabíró portréja, keményhátú fotó Klösz György budapesti műterméből, felületén törésnyom, 10,5×6,5 cm
3312031
17355
486
Photo
cca 1875 Férfi portréja, keményhátú fotó Reisz Ignác budapesti műterméből, 10,5×6,5 cm 3295701
17356
486
4400
Photo
cca 1920-40 Vadászati fotók, össz. 6 db, elejtett vadakkal (vaddisznó stb.), vadászokkal, kutyákkal, katonákkal, 7x9,5 és 8,5x14 cm közötti méretekben
3276577
17357
486
Photo
cca 1865 Hölgyek műtermi portréi, 3 db keménhátú fotó, 10,5×6,5 cm
3219978
17358
486
Photo
cca 1920 Népviseletes pár, fotólap
3026916
17359
486
Photo
cca 1910 Abbázia / Opatija, fürdőzők csoportképe, fotólap, jelzés nélkül, 9×14 cm
3142077
17360
486
Photo
cc 1940 5 db budapesti városképes és 10 db színész fotó 4x6 cm
3221812
17361
486
Photo
Kutyakiállítás fotó negatív tekercs
3329613
17362
486
Photo
cca 1900-1910 Egerpataki Márk Géza fényképész (a nagy múlttal rendelkező nemes egerpataki Márk család tagja) 2 db felvétele (saját magáról készített portrék?), "Márk Géza Műkedvelői fényképészet Budapest" (az egyik verzón kézzel írt műterem-jelöléssel), sérülésekkel, 16x11 cm és 20,5x10 cm (Ritka műterem!) 3323643
17363
486
2200
Photo
cca 1890-1900 Elegáns erdélyi házaspár fotója, keményhátú kabinetfotó Alexander Rosu besztercei (Bistritz / Bistrita) műterméből, 16,5x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF