Foto Zahl der Lose: 583
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278583
17012
486
Photo
Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm
2964556
17014
486
Photo
3307333
17015
486
Photo
Asztalos Gábor (-): Az aszfalt csillámló álma pocsolyába zárva. Fotó, baritált papíron, jelezve jobbra lent, 23x33,5, üvegezett keretben.
3311464
17016
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Falusi impresszió. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x31 cm
3311471
17017
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Avar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm
3311473
17018
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): A maszk. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39.5x29,5 cm
3311475
17019
486
Photo
3329628
17020
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
3329625
17021
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Ölelés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
3329629
17022
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Évgyűrűk. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
3329620
17023
486
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Lépcső. Fotó, papír, , hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
3328446
17024
486
Photo
Baranyai András (1938-2016): Egy művéről készült 80 db művészi nagyítás. Egy jelzett. a többi jelzetlen. 43x33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF