Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

Osztrák-Magyar Monarchia 1911. "Károly főherceg és Zita esküvőjére" Zn emlékérem. "CAROL FRANC JOS A A ZITA BORB DVC PARM / IN MEMORIAM FELICISSIMI MATRIMONII - DIE XXI OCT MCMXI". Szign.: R. Marschall (80mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy 1911. "To the Wedding of Archduke Carl and Zita" Zn commemorative medallion. Sign.: R. Marschall (80mm) C:XF
31735.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

1916. "Ferencz József 1830-1916" fém emlékmedál (23mm) T:XF fül letört
31736.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1930. "Patrona Hungariae / Jézus legszentebb szívedbe zárd védegyletünket" Al medál mellszalag nélkül (32mm) T:XF
31737.

Rufpreis:
1 400 HUF

1930. "A 80 éves Pesti Napló Jubiláris éve 1850-1930. / Pesti Napló - Szerencsét hoz" Al emlékzseton (23mm) T:AU,XF ph
31738.

Rufpreis:
3 000 HUF

1930. "II. Ottó Magyarország örökös királya / Bizalmam az ősi erényben" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:XF patina, ph.
31739.

Rufpreis:
2 800 HUF

1936. Az Országos Nemzeti Klub ezüstözött bronz plakettje Tasnádi Nagy András a Klub 200. vitaestjének alkalmából. Tasnádi Nagy András (1882-1956; magyar politikus, a református egyház főgondnoka. Az Imrédy- és a második Teleki-kormányok idején igazságügyi miniszter. Az 1945 előtti képviselőház utolsó elnöke, később háborús bűnöskét ítélték el, börtönben hunyt el). "Kétszázadik Vitaesténk Alkalmából - Tasnádi Nagy András-nak - Országos Nemzeti Klub". Eredeti tokban (88x126mm) T:AU,XF
31740.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

31741.

Rufpreis:
8 000 HUF

1951. "Primi professores nostri - I. Turányi-K.Kádas-L.Silbersdorff - MCMLI Quinquaginta Annorum / Facultas ingeniariorum transportatoria habet annos L - Szegedinum - Zolnokia Budapestinum" bronz plakett (70mm) T:UNC
31742.

Rufpreis:
1 400 HUF

1955. "Metallochemia 1955 / Gyöngyösoroszi ólomércből készült első ólom" Pb emlékérem (71mm) T:XF
31743.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1958. "XXIV. MÉT. BP. 1958. - Hőgyes 1847-1906" egyoldalas bronz emlékplakett műanyag talapzatra applikálva (40mm, 90x60mm) T:AU
31744.

Rufpreis:
3 000 HUF

1961. "A mezőgazdaság szocialista átszervezésében végzett jó munkáért 1959-1961" bronzozott Zn plakett (85x82mm) T:XF kopott bronzozás, ph., oxidáció
31745.

Rufpreis:
3 000 HUF

31746.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF