Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Gyulai Pál / A gyulai ebédek vendégei Rust Józsefnek 1930" kétoldalas bronz emlékérem (61mm) T:AU kis patina / Hungary 1930. "Pál Gyulai / For József Rust from the guests of the lunches in Gyula 1930" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (61mm) C:AU small patina HP.: 1006.
31481.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Berán Lajos (1882-1943) 1915. "Tisza István / Marosvásárhely 1914-1915" kétoldalas Zn plakett a Világháború első évének emlékére (79x55mm) T:XF,VF
31483.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Berán Lajos (1882-1943) 1939. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / Tura-Tiszteletdíj 1939" bronz díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (63x42mm) T:AU
31484.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

31485.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

31486.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

31487.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Dr. Babocsay József városunk egykori főorvosa 1760-1838 / 100 éves a Kanizsai Városi Kórház 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31488.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és bronz emlékérem pár (41,94g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo GS2
31489.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (41,64g/0.640/42,5mm) T:BU Adamo GS2
31490.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös - Róbert Károly / 650 éves Gyöngyös 1334-1984" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" bronz emlékérem T:UNC,AU Adamo GS3
31491.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat
31492.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" Ag emlékérem kapszulában (156,48g/0.999/65mm) T:PP ujjlenyomat, peremen patina Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in capsule (156,48g/0.999/65mm) C:PP fingerprint, patina on edge
31493.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF