https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 404
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3164657
31651
479
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag és bronz emlékérem pár (25,29g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SK1
Das Lot is nicht erreichbar
3191323
31652
479
0
1400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Nagy István (1920-2017) 1976. "900 éves a Dukász korona / Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2
Das Lot is nicht erreichbar
3244584
31653
479
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Nagy József 1975. "Nagyerdői Református Templom Debrecen 1975 / In Memoriam Martin Luther King 1929-1968" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~74mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
3249455
31654
479
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és bronz emlékérem pár (36,21g/0825/42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH9
Das Lot is nicht erreichbar
2112333
31655
479
0
50000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph. Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
Das Lot is nicht erreichbar
3265508
31656
479
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Hunyadi Mátyás király)" bronz emlékplakett (61x78mm) márványtalapzathoz erősítve (122x92mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
3270555
31657
479
0
60000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Ady" kétoldalas, öntött bronz plakett (~83-84mm) T:XF / Hungary ND "Endre Ady" two-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Pátzay (~83-84mm) C:XF 3164774
31658
479
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,21g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC 3118644
31659
479
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Carl Radnitzky (1818-1901) 1871. "Toldy Ferenc MDCCCLXXI / Írói pályája félszáz - éves ünnepére - tisztelői" kétoldalas bronz emlékérem (37mm) T:AU / Austro-Hungarian Monarchy 1871. "Toldy Ferenc MDCCCLXXI / Írói pályája félszáz-éves ünnepére - tisztelői (For the 50th anniversary as a Writer)" double-sided bronze commemorative medallion (37mm) C:AU 3245442
31660
479
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rácz Edit (1936-) ~1970-1980. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" bronz emlékérem (94mm) T:XF 3222375
31661
479
0
12000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Reményi József (1887-1977) 1924. "Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése" bronz emlékérem (34mm) T:AU patina / Hungary 1924. "The ordination of Archbishop János Csernoch" bronze commemorative medallion. "JOANNES. CARD. CSERNOCH. SEMISAECULO. SACERDOS. MCMXXIV / ESZTERGOM - NOVEMBER 18". Sign.: József Reményi (34mm) C:AU patina HP 4311.
Das Lot is nicht erreichbar
3267090
31662
479
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Reményi József (1887-1977) 1961. "Magyar Numizmatikai Társulat 1901 / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat - Éremtani Szakosztály" bronz emlékérem (60mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse