https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 325

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
30895.

Bognár György (1944-) 1995. "Szenháromság szobor - Nagykanizsa 1773 / Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995" aranyozott-, ezüstözött fém és bronz emlékérem sor (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium 896-1996" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, eredeti tokban (15,55g/0.999/42,5mm) T:PP
1
30896.

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium 896-1996" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, eredeti tokban (15,55g/0.999/42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,22g/0.925/50mm) T:PP patina, ujjlenyomat
1
30897.

Bognár György (1944-) 1998. "150 éves a magyar népképviselet" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (62,22g/0.925/50mm) T:PP patina, ujjlenyomat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 2002. "Magyar Millennium" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (62,46g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina
1
30898.

Bognár György (1944-) 2002. "Magyar Millennium" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (62,46g/0.925/50mm) T:PP ujjlenyomat, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) "Városi Tanács - Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyaroroszági Belgyógyász Kongresszus, Gyöngyös 1986. október 2-3." Ag és bronz emlékérem pár (34,74g/0.640/42mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
30899.

Bognár György (1944-) "Városi Tanács - Bugát Pál Kórház Gyöngyös / ÉK-Magyaroroszági Belgyógyász Kongresszus, Gyöngyös 1986. október 2-3." Ag és bronz emlékérem pár (34,74g/0.640/42mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borsos Miklós (1906-1990) 1981. "II. Rákóczi Ferenc / Illustris Schola Sáros-Patachina" kétoldalas öntött bronz emlékérem (87m) T:AU
1
30900.

Borsos Miklós (1906-1990) 1981. "II. Rákóczi Ferenc / Illustris Schola Sáros-Patachina" kétoldalas öntött bronz emlékérem (87m) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG6
1
30901.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (36,17g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SG6

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-
1
30902.

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
30903.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina
1
30904.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" bronz emlékérem eredeti műanyag tasakban (42,5mm) T:1-
1
30905.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" bronz emlékérem eredeti műanyag tasakban (42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
1
30906.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse