Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 539
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994871
20979
464
Latzkó Andor: Békebíróság. Bp., 2021, Napkút Kiadó. Kiadói papírkötésben.
2638537
20980
464
900
Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben 2637280
20981
464
2638541
20982
464
2637831
20983
464
2989879
20984
464
Csongárdi Kata: Millió rózsaszál dalregény. DEDIKÁLT! Valamint Csongrádi Katát ábrázoló aláírt kártyával. hn., 1988, Szerzői. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval.
2639844
20985
464
Ráskai Ferenc: Egy Kossuth-kép regénye. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói félvászon kötés. Foltos, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal. Tulajdonosi bejegyzéssel. 2638562
20986
464
4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya.
2974109
20987
464
3110189
20988
464
Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin, 392 p. Teljesen átdolgozott második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 5 lap sérült (5/6., 191/192,205/206,207/208, 385/386.) 3101460
20989
464
Szetey András: A másik Ady. Bp.,1941, Nógrádvármegyei Madách-Társaság, 104 p. Kiadói papírkötésben. 3105671
20990
464
Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF