Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 539

Latzkó Andor: Békebíróság. Bp., 2021, Napkút Kiadó. Kiadói papírkötésben.
20979.

Rufpreis:
1 200 HUF

Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
20980.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20981.

Rufpreis:
1 000 HUF

20982.

Rufpreis:
1 200 HUF

20983.

Rufpreis:
1 200 HUF

20984.

Rufpreis:
1 400 HUF

20985.

Rufpreis:
800 HUF

20986.

Rufpreis:
1 800 HUF

20987.

Rufpreis:
1 400 HUF

Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin, 392 p. Teljesen átdolgozott második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 5 lap sérült (5/6., 191/192,205/206,207/208, 385/386.)
20988.

Rufpreis:
1 800 HUF

20989.

Rufpreis:
1 400 HUF

20990.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF