Militaria Zahl der Lose: 114
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3089413
33118
463
Military
Numismatik
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, Rákosi-címeres tokban T:AU NMK 618.
3115302
33119
463
Military
Numismatik
1962. "Munkásőr" szolgálati zománcozott jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban (2x) + ~1970. "Kiváló Munkásőr" műgyantás bronz kitüntető jelvény + 1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény igazolvánnyal + 1982. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 25 év" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval, igazolvánnyal és adományozói okirattal T:UNC-XF
3060612
33120
463
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, miniatűrrel szalagsávon T:AU
3074234
33121
463
Military
Numismatik
3070934
33122
463
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 696.
3070929
33123
463
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" műgyantás ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:XF kopott ezüstözés, sérült tok NMK 697.
3070921
33124
463
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:AU NMK 696.
3070942
33125
463
Military
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15 év után, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + ~1970-1980. "Kiváló Dolgozó" műgyantás, aranyozott, ezüstözött fém kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
3025568
33126
463
Military
Numismatik
~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" részben zománcozott és festett Fe jelvény miniatűrrel (36x38mm) T:XF
3080898
33127
463
Military
Numismatik
~1970. "KISZ - Szocialista Hazánkért 1 - 2 - 3" 3xklf aranyozott Al osztályos jelvény (~41x33mm) T:XF kopott aranyozás
3116823
33128
463
Military
Numismatik
~1970-1980. "Élenjáró hallgató" műgyantás fém Magyar Néphadsereg sapkajelvény (~40x27mm) T:XF 3080881
33129
463
Military
Numismatik
~1970-1980. "Munkásőr" zománcozott bronz jelvény (2xklf)(36x36mm, 21x17mm) T:AU,XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF