Werbungen

Zahl der Lose: 208

75 Jahre Steyr-Werke. Steyr-Daimler-Puch-Aktiengesellschaft. Steyr Werke, Steyr, 1939. Képes gyárbemutató katalógus autókkal, gépekkel, 99 p. Papírborítóval
17132.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1940 Wess Manfréd művek által gyártott gyári gépek 19 db nagy méretű fotó, leírással 20x31 cm
17133.

Rufpreis:
6 000 HUF

Budapesti Keksz- és Ostyagyár bonbonos doboza, kopott, javított, 14x20x2 cm + Bartons New Yorker csokoládés fémdoboz, 19x28x4 cm
17134.

Rufpreis:
1 400 HUF

Andaco Kaffee nagyméretű kávés fémdoboz, korából adódó kis kopással, horpadással, 35x25x18 cm
17135.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 ifj Mandits Sándor lenolaj kencze, lack és festék litho reklám nyomtatvány 9x12 cm
17136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hunyadi János Budai Keserűforrás német nyelvű nyomtatványa, kis szakadásokkal, kis gyűrődéssel, 13x24 cm
17137.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Hotel Kronprinz Rudolph Lübek német nyelvű, szecessziós menükártyája, 26x14 cm
17138.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1940 46 db fejléces céges boríték és meghívó. Mind különféle fejléccel, céges reklámmal
17139.

Rufpreis:
8 000 HUF

51 db vegyes könyvjelző
17140.

51 db vegyes könyvjelző

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db fém ceruza tartó doboz ceruzákkal
17141.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Vegyes gyógyszerreklám tétel, össz. 11 db
17142.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca XX. sz. közepe, 10 darab japán Ryokan hotelcímke. Vegyes méretben, zömmel jó állapotban. /// A ryokan egy tradicionális japán fogadótípus, a klasszikus japán életmódnak megfelelő minimalista berendezéssel.
17143.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF