Werbungen Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3090615
17132
461
Advertisement
75 Jahre Steyr-Werke. Steyr-Daimler-Puch-Aktiengesellschaft. Steyr Werke, Steyr, 1939. Képes gyárbemutató katalógus autókkal, gépekkel, 99 p. Papírborítóval 3094556
17133
461
Advertisement
cca 1940 Wess Manfréd művek által gyártott gyári gépek 19 db nagy méretű fotó, leírással 20x31 cm
2786833
17134
461
Advertisement
Budapesti Keksz- és Ostyagyár bonbonos doboza, kopott, javított, 14x20x2 cm + Bartons New Yorker csokoládés fémdoboz, 19x28x4 cm
3090468
17135
461
3200
Advertisement
Andaco Kaffee nagyméretű kávés fémdoboz, korából adódó kis kopással, horpadással, 35x25x18 cm
3100555
17136
461
Advertisement
cca 1900 ifj Mandits Sándor lenolaj kencze, lack és festék litho reklám nyomtatvány 9x12 cm
2994316
17137
461
Advertisement
Hunyadi János Budai Keserűforrás német nyelvű nyomtatványa, kis szakadásokkal, kis gyűrődéssel, 13x24 cm
2994318
17138
461
Advertisement
cca 1910 Hotel Kronprinz Rudolph Lübek német nyelvű, szecessziós menükártyája, 26x14 cm
3100552
17139
461
Advertisement
cca 1920-1940 46 db fejléces céges boríték és meghívó. Mind különféle fejléccel, céges reklámmal
3095010
17140
461
Advertisement
3094687
17141
461
Advertisement
3 db fém ceruza tartó doboz ceruzákkal 3057969
17142
461
Advertisement
Vegyes gyógyszerreklám tétel, össz. 11 db 3100539
17143
461
Advertisement
cca XX. sz. közepe, 10 darab japán Ryokan hotelcímke. Vegyes méretben, zömmel jó állapotban. /// A ryokan egy tradicionális japán fogadótípus, a klasszikus japán életmódnak megfelelő minimalista berendezéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF